Alban Skenderaj - Isabel (Official Video 4K)

Pubblicato il 8 mag 2022
visualizzazioni 2 168 468
0

Produced by Lorenc Aliaj
Melody & Lyrics: Alban Skenderaj
Video: Imagine Films
(Albanian lyrics available)
Follow Alban Skenderaj on Instagram:
albanskende...
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1VMOUQ...
iTunes: music.apple.com/us/album/1623...
Shazam: www.shazam.com/track/61515158...
acromaxmedia.lnk.to/Isabel

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 625  
 • klu kla

  klu kla

  14 giorni fa

  U bera fansja jote qe kur dole per her te par ne top fest, me kengen « vetem ty » . Qe nga ajo dit , e deri me sot kurr nuk na ke zhgenjyer me muziken tende qe eshte qetesi per shpirtin 😍🙏. Suksese dhe faleminderit 🙏🙏🙏

 • Leila Green

  Leila Green

  19 ore fa

  Che bella voce, che bella lingua !

 • Stelina Musta

  Stelina Musta

  14 giorni fa

  Super tekst, super këngë si gjithmonë ti nuk më zhgënjen kurrë artisti im i shpirtit 🥰 👏

 • Marjana Koni

  Marjana Koni

  Giorno fa

  Bravo Alban me pelqein shum kenget e tua , po u lumturova shum kur e degjova kengen Isabel kam mbesen 2 vjece ka emrin lsabel dhe ka lindur ne dite djele , faleminderit shum qe na ke dhuruar kete keng te bukur qe nuk do e haroim kure se mban emrin e mbeses tone 💐😘😘

 • M D

  M D

  14 giorni fa

  Alban Skenderaj,ikona e muzikes shqiptare! Jo vetem se kendon shqip,por zeri eshte i preferuari im. Ne cdo kenge tenden gjen kuptim ,simbolistike,ndjeshmeri edhe gezim harmoni pasi ti je unik! Per mua je i pazevendesueshem. Jam nje adoleshente dhe jam rritur me zerin tend. Veshi im degjon vetem perlat e tua! Faleminderit qe ekzistom dhe qe e ben shqiperine nje vend plot ngjyra . Thjesht je unik e i pazevendesueshem 🥰

 • Ludmilla Liçaj

  Ludmilla Liçaj

  14 giorni fa

  Nuk kam fjalë!

 • Alma Pour

  Alma Pour

  14 giorni fa

  I love albanian beautiful people♥️😍 and their lovely culture and language🇦🇱 from iran-Azerbaijan 🇮🇷♥️🇦🇿♥️🇦🇱😍♥️👐

 • Landi Hasani

  Landi Hasani

  14 giorni fa

  ARTIST SHKURT PASTËR SHQIP. I vetmi artist që ka shkruar gjithë rrugëtimin tamam SHQIP. I vetmi që ka bërë këngë vetëm për dashurin e pastër. 🎼🎼🎼🇦🇱🇦🇱

 • Park Sarah

  Park Sarah

  21 ora fa

  This artist is amazing and this song is so good. I love albanian music . From Morocco 🇲🇦

 • Sophia K.

  Sophia K.

  14 giorni fa

  Bija ime Isabel drita ime e syve faleminderit Alban qe krijove kete keng kaq te bukur qe I kushtohet edhe vajzes time😇🙏

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  19 ore fa

  Bravo Alban,beautiful song!👏👏❤🇷🇴🇷🇴❤❤

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  7 ore fa

  No sé por qué no nací en Albania,amo toda la música y cultura,de parte de una española 🇦🇱🇪🇦

 • 𝐀𝐃𝐀𝐌❽

  𝐀𝐃𝐀𝐌❽

  14 giorni fa

  It’s weird to feel like you miss someone you’re not even sure you know🎶🎶

 • Leonora Kapllani

  Leonora Kapllani

  14 giorni fa

  Faleminderit per muziken tende. Ti è mban gjall muziken shqipetare.

 • nora duke

  nora duke

  14 giorni fa

  Urime Alban ! Très belle chanson dédié à Isabelle. " Isabelle tu as conquis mes diables comme si tu étais archange Michel. "

 • Redon Cobaj

  Redon Cobaj

  Giorno fa

  “Ndoshta zoti nuk pushoji,krijoji ty diten e djel “ kjo keng esht perl 😍

 • El Shel

  El Shel

  14 giorni fa

  Bravo Alban ti je nje kengetar i vertet , vajza ime 6 vjece ka emrin Isabel, u lumturova shum ♥️

 • Lola Noel

  Lola Noel

  14 giorni fa

  Tingellon kaq embel kjo kenge, Albani nuk zhgenjen kurre, Artist i merituar, vetem shqip kjo kenge me te knaq syrin dhe shpirtin,bravo Alban je ilaci i muzikes shqiptare👏🏻

 • What you think you become!

  What you think you become!

  14 giorni fa

  Muzike per shpirtin! Kengetari me i mire Shqiptar! 🎉💯🙏🎶

 • Myrvete Harizaj

  Myrvete Harizaj

  14 giorni fa

  Po kerkoja nje kenge per Izabel time ne festen e emrit te saj dhe ja ku erdhe ti 🥰 😍Faleminderit Alban Skenderaj❤❤❤