Alban Skenderaj - Nen yjet e Tiranes (Backstage)

Pubblicato il 5 dic 2019
visualizzazioni 192 767
0

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti  
 • Delina metushi

  Delina metushi

  Mese fa

  Mka mare malli duam koncert liveeeeeeeee 100%

 • Delina metushi

  Delina metushi

  11 mesi fa

  Nuk mbaj mend me as vet sa here te kam degjuare neper koncerte live dhe clabe!
  Po di qe kuuuuurr su ngopa kuuuurr kuuuurr kurr Alban. Me mungojne koncertet tua, te ty gjei veten, gjei qetesin dhe lumturin shpiretore. Adhurimi im ti 🥰🥰👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Brothers Brothers

  Brothers Brothers

  Anno fa

  sa do doja te isha aty...... ky esht mrekulli

 • xheni Ziu

  xheni Ziu

  Anno fa

  Hhhhhuh

 • Florentina Vasi

  Florentina Vasi

  Anno fa

  Me i miri ne bote

 • Liza Doci

  Liza Doci

  2 anni fa

  Albani është njē artist që nuk përshkruhet me fjalë . I këndoftë Zemra tērë jetēn e tij . 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • vasilika koshovari

  vasilika koshovari

  2 anni fa

  SA DO DOJA TE ISHA DHE UNE ATY!

 • TIRANA IME

  TIRANA IME

  2 anni fa

  Kengetari me i mire i te gjitha koherave. ELVIS PRESSLY I SHQIPERISE. GOOD BLESS YOU. NA KENAQ ME ZERIN TEXTET MENYREN E INTERPRETIMIT. TE DUAM SHUME

 • Sokrat Ruka

  Sokrat Ruka

  2 anni fa

  Alban meriton cdo fjal te mire nk di me cfar fjale te vlersoj je shum i mire zoti te falt per familjen dhe per gjith ne qe na clodh me zerin tend magjik

 • Sokrat Ruka

  Sokrat Ruka

  2 anni fa

  Alban meriton cdo fjal te mire nk di me cfar fjale te vlersoj je shum i mire zoti te falt per familjen dhe per gjith ne qe na clodh me zerin tend magjik

 • Begerta Driza

  Begerta Driza

  2 anni fa

  WOOOW ..Shume bukur ...Super kengetar 😍😍😍😍😍😍

 • Marsela

  Marsela

  2 anni fa

  Ty te ka kurdis zoti me bukuri me te gjitha ❤️je idhulli im 😍

 • Elda Toska

  Elda Toska

  2 anni fa

  you are the best

 • Franko Baha

  Franko Baha

  2 anni fa

  you are an unseen star artist 😗😗😗😗😗😗💜💜💜💜💛💛💕💕💕💕💗💗💗💫💫💫💫😙😙🤗❤❤💓👑😇😀😙😙😙

 • Marsilda Basha

  Marsilda Basha

  2 anni fa

  ❤❤je nje adhurim i vertete nje super artist shume suksese te uroj❤❤

 • Brikena Hoxhaj

  Brikena Hoxhaj

  2 anni fa

  Ka kaq shum arsye per te te adhuruar tyyy❤️❤️si fillim je njeriuu me pozitiv ne bot❤️meriton me shum se kaqqq😍😍

 • Entela Salaj

  Entela Salaj

  2 anni fa

  Me i miri bravo artist i madhe 👏👏🌟🌟⭐⭐🔥

 • Nadine Ohrem

  Nadine Ohrem

  2 anni fa

  Meine Tochter ist 6 Monate und ist nur mit seinen lieder zu beruhigen

 • Anxhela Nasto

  Anxhela Nasto

  2 anni fa

  E jashtezakonshme dhe e mrekullueshme si gjithcka qe ti ben! Perjetesisht me i miri,je me shume se 1000 fjale,faleminderit qe ekziston!❤

 • Lona Veizi

  Lona Veizi

  2 anni fa

  Yll je

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  2 anni fa

  Miriam looks so beautiful 😘💖

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  2 anni fa

  Faleminderit shumë for sharing this!! I love it!!! #dashuri #love #respekt nga amerike

 • eneida sinani

  eneida sinani

  2 anni fa

  Nuk pershkruhet me fjale emocioni kur e perjeton nga afer magjine e zerit te ketij artisti. Nuk ka te dyte si Alban Skenderaj 🙏🙏

 • M.J .S

  M.J .S

  2 anni fa

  suppper

 • Marinela hysaj

  Marinela hysaj

  2 anni fa

  Dhe un nuk jam atjee😭😭sa do doja ta shihja vtm njeher ne jet Albanin nga afer ti je idhulli je
  me i miri, 😍😍😍😘😘

 • Jamune Vet

  Jamune Vet

  2 anni fa

  Me i miri, me i bukuri, me i talentuari👏👏👏👏

 • Oriela Hoda

  Oriela Hoda

  2 anni fa

  Nje nga netet me te bukura 💙
  Super koncerte 🤗

 • I_am_Esea _Dedej

  I_am_Esea _Dedej

  2 anni fa

  Dhe un nuk jam atjee😭😭sa do doja ta shihja vtm njeher ne jet Albanin nga afer ai esht idhulli im

  • I_am_Esea _Dedej

   I_am_Esea _Dedej

   Anno fa

   Nuk e di sa her ka koncert e marr vesh pasi ka perfunduar

  • f g

   f g

   Anno fa

   Edhe une😢 Po ku mund ta marrim vesh kur edhe Ku behen kto koncerte

 • Daniela Shehaj

  Daniela Shehaj

  2 anni fa

  Me i miri, me i mbrekullushmi, Suksese Alban 😘😘😘😘

 • Sara L

  Sara L

  2 anni fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

 • Doris Aliaj

  Doris Aliaj

  2 anni fa

  The best ever 😍😍❤❤

 • Njomëza Halili

  Njomëza Halili

  2 anni fa

  Ma i miri ❤️

 • Valbona Vataj

  Valbona Vataj

  2 anni fa

  I mrekulkueshem!

 • Stelina Musta

  Stelina Musta

  2 anni fa

  Super 👌

 • Mirela Goxha

  Mirela Goxha

  2 anni fa

  You are the best ever❣❣❣