Alban Skenderaj ft. Lyrical Son - Ndalma (Official Video 4K)

Pubblicato il 12 apr 2022
visualizzazioni 6 630 141
0

Produced by Lorenc Aliaj
Melody & Lyrics: Alban Skenderaj, Lyrical Son
Directed by Valon Aziri
Follow Alban Skenderaj on Instagram:
albanskende...
Follow Lyrical Son on Instagram:
lyricalson
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4QxJzK...
iTunes: music.apple.com/us/album/ndal...
Shazam: www.shazam.com/track/61217303...
acromaxmedia.lnk.to/Ndalma

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 767  
 • Xh. Dardane

  Xh. Dardane

  Sa te lumtur jemi qe egziston o Alban, gjith Shqiptarija jan krenar si të kemi. Si ka munsi mos me na zhgenjy as niher? vetem Bravo Bravo dhe Bravo 👏👍

 • TeddyGreyOnStuff

  TeddyGreyOnStuff

  [English Translation]

 • Vigi Vigi

  Vigi Vigi

  [Intro: Alban Skenderaj]

 • Verissima Vera

  Verissima Vera

  Albani nuk zhgënjen kurrë, që nga kënga e parë

 • Norjana

  Norjana

  ✨Alban Skenderaj:

 • MBIZZ

  MBIZZ

  Dy legjendat e muzikes shqiptare🔥❤️

 • Vafire Saliji

  Vafire Saliji

  16 ore fa

  Kënga ma e mirë e kte vitë ❤💣

 • Riya. Bond Taking B.A.T.H NOW

  Riya. Bond Taking B.A.T.H NOW

  Kombinim harmonioz i zerave, muzukës dhe tekstit. Vetë kënga në tërësinë e përmbajtjes së vetë, por duke i shtuar dhe interpretimin artistik me klas të lart, përcjellë një gjëndje të fortë emocionale. Njëherësh të rrëmben ritmi, muzika, melodia, të cilat rrjedhin bukur si një kurë shërimi për të lehtësuar ngarkesën dramatike që jep vetë përmbajtja e këngës shprehur qartë edhe në vidion e interpretuar me profesionalizëm. Një temë e veçantë sociale që përjetohet rrënqethshëm dhe të shtrëngon fortë në gjoks si një dhimbje njerzore. Vetë kënga e përjell si mesazh dhe na thotë të jemi pjesë e saj, ta kurojmë si dhimbjen tonë. S’ka më bukur! Suksese këngëtarve dhe interpretuesve në vidio.

 • denada vangjeli

  denada vangjeli

  Super tekst, super këngë si gjithmonë ti nuk më zhgënjen kurrë artisti Im i shpirtit...nuk lodhem kurrë duke të degjoj....17 vjet më pare kur degjova per here të pare zerin dhe këngën tënde , qe prej asaj dite cfaredo qe degjoj nga ty eshte mrekulli...je ilaç për shpirtin....luv u artisti I'm i zemres🥰🥰🥰

 • Aida ASMR

  Aida ASMR

  Been listening on repeat 🔥 love from Iran ❤️

 • Raimonda Kamberaj

  Raimonda Kamberaj

  Albani idhulli im... suksese te metejshme je i veçan ,me muziken dhe tekstet e tua na ben rehat shpirti.falemiderit.bravoooo

 • Ajna Mexhiti

  Ajna Mexhiti

  Mbretëresh drama,sa fjal e përkryer! Të faleminderoj që na dhurove një mbështetje të re!

 • 𝗥𝗶𝗰𝐡𝐚𝐫𝐝𝐋𝐮

  𝗥𝗶𝗰𝐡𝐚𝐫𝐝𝐋𝐮

  Teksti me kuptim, art shume i mire, e ne qe ndjeme veten brenda teksteve te tua, jeni super artista qe te dy respekte ❤️✌🏻

 • Ejluvl

  Ejluvl

  Jetoj për muziken tënde Alban Skenderaj! ❤️

 • Alice Nike

  Alice Nike

  Dy njisha ,dy artista , krijojne nje perle ! 🤗🤗

 • Meriton Toni

  Meriton Toni

  Giorno fa

  Te mrekullueshem 👍👌👏🏻👏 suksese ,respekt for these two 🤴

 • Elona Prifti

  Elona Prifti

  21 giorno fa

  Legjenda e muzikës shqiptare! Alban you are the best 🤍🙏

 • Mag Ic

  Mag Ic

  I vetmi këngëtar që mund t'i dëgjosh këngët pa frik se do të shajë ose të shikosh video dhe ta dish se nuk po shikon porno.

 • Willow 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!ve] 💘

  Willow 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!ve] 💘

  Lyrical Son je i madh per Zotin 🥰

 • adisa

  adisa

  Kombinimi ma i miri