Alban Skenderaj - 1000 premtime, Mrekullia 8-të, 24 orë, Duart lart (H. e nje endrre - Kolazh)

Pubblicato il 20 ott 2018
visualizzazioni 753 679
0

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti  
 • Albine Shala

  Albine Shala

  24 giorni fa

  TI je vet mrekullia e kënges ☀️ 💖 🇦🇱

 • Sole e bello Aidini

  Sole e bello Aidini

  3 mesi fa

  Mrekullija e 8 e muzikes shqiptar ♥️

 • Lindita Tringa

  Lindita Tringa

  5 mesi fa

  bravoopoo

 • Kledi Bregu

  Kledi Bregu

  5 mesi fa

  Mé i miri..

 • Delina metushi

  Delina metushi

  8 mesi fa

  Artisti i vertet i tregon vlerat live, dhe ky Artist mban emrin Alban Skenderaj 🥰🥰👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Marigona Ylli

  Marigona Ylli

  11 mesi fa

  🙋‍♀️🙏 🤩⭐Nr 1 🤴⭐👌👍👏👏👏👏👏

 • BTS FANS JIMIN JIN JK RM🦋ERINA🦋FOREVER

  BTS FANS JIMIN JIN JK RM🦋ERINA🦋FOREVER

  11 mesi fa

  Gjithmon do jemi me ty alban ti je nejriu me i mir me ate zerin tend na emocionon me ato kenget e tua ska dit nese nuk i degjoj nat apo dit nuk me ze gjumi pa kenget e tua dhe ne mengjes ska mengjes si nuk i degjoj dhe sidomos se un jam piktore nuk mund te ri pa degjuar kenget e tua nuk me ecen puna kur sikoj se ka dalur shum keq dhe degjoj kenget e tua me japin forc me japin emocione kur degjoj kenget e tua jam shum e lumtur por do kisha deshir te vija ne shqiperi te te takoja kudo qe ta mbash koncertin kam shum deshir te vij sepse un jetoj ne gjermani por kam shum shum shum shum deshir te te takoj shprejsoj nje dit te me realizohet deshira je kengetari i imi i preferuari ti dhe miriami ju dua shum te 2 jeni me te miret ti dhe miriami ❤

 • Popcorn & Chill

  Popcorn & Chill

  Anno fa

  Artist 👌🙏❤️

 • Delina metushi

  Delina metushi

  Anno fa

  Oooooooo Alban ti je dashuri,skam cfare them me teper per ty .

 • denada vangjeli

  denada vangjeli

  Anno fa

  Super kengë super version super artist...kam qënë aty dhe e kam shijuar në max kete super recital tendin dhe nuk do lodhesha t'a degjoja çdo dite...je. Vertete unik artisti im i shpirtit . Luv u💋🥰

 • Juliana VanBuren

  Juliana VanBuren

  Anno fa

  Hello from Michigan USA ju përshëndesim!!! Great Music!! Beautiful Songs!! 👍💕😊

 • Marsela Hoxhallari

  Marsela Hoxhallari

  Anno fa

  Ti je artist ,jo shaka!,👏👏

 • kristjana😁

  kristjana😁

  Anno fa

  Dhe shum ithjesht ekam në lagje të du shum alban .mëmir që skam qen aty se do luja mënç si edurbuar dotashijoja shum .se un në makin ebëj si eçmendur engrej shum muzikën të adhuroj shum

 • Meg Meg

  Meg Meg

  Anno fa

  Te dua❤️

 • Peshperis Shqip

  Peshperis Shqip

  Anno fa

  Love it 😍❤️

 • Zinxhira Enkelejda

  Zinxhira Enkelejda

  Anno fa

  Super!😍

 • Kristina A

  Kristina A

  Anno fa

  BRAVOOOOOOO Alban.
  Një zë i shkëlqyer.
  Një zë i veçantë.
  Μία φωνή γεμάτη και σε εφκαριστι.
  Good veri Good💖

 • Kristina A

  Kristina A

  Anno fa

  BRAVOOOOOOO Alban.
  Një zë i shkëlqyer.
  Një zë i veçantë.
  Μία φωνή γεμάτη και σε εφκαριστι.
  Good veri Good💖

 • Gerta Ceta

  Gerta Ceta

  Anno fa

  He sounds even better live

 • Lili Nikolli

  Lili Nikolli

  Anno fa

  Je nje artist i i madh..
  Nje ze brilant i veqante dhe i embel.!
  Mbi te gjitha njeri, bashkeshort e baba i mrekullueshem..!!
  Si dhe pa dyshim sot jeni kengetari me i mire, i muzikes se lehte Shqiptare.!!
  Brravo dhe shume suksese ju urojme nga zemra.!
  🌹👏🌟❤️🙏!

 • Anila Docaj

  Anila Docaj

  Anno fa

  I mrekullueshem!😀

 • Klajdi Duda

  Klajdi Duda

  Anno fa

  Artist je nese deperton ne ndjnja ne shpirtin e njerzeve .ti ke e arrin 100% gjigand

 • Rivjola Terpo

  Rivjola Terpo

  Anno fa

  Artist unik

 • Giselda Plaku

  Giselda Plaku

  Anno fa

  Një artist që përcjell emocion te ne,që ndjesinë pozitivitetin motivimin dashurin e përcjellë nëpërmjet notave muzikore.sot që po shkruaj këtë coment jemi në ditët e marsit të 2020 e kjo video është publikuar në 2018 .kjo tregon për fuqinë e një artisti të vetët nuk ka rëndësi sa herë të dëgjojmë për ne emocioni që ti na dhuron në shpirt vjen si për herë të parë .rritet akoma më shumë . Shqipëria dhe shqipëtarët të duan Alban Skenderaj por jo vetem.krenari dhe mirnjohje për një person si tiqë kurrë nuk ndalet dhe kurrë nuk i shteron ajo regji pozitive emocion që na dhuron çdo ditë . faleminderit Alban faleminderit vërtet sepse tekstet e tua janë tekste për shpirt për frymëzim motivim .

 • Shefiko Hoxha

  Shefiko Hoxha

  Anno fa

  👏👏🥰🥰🥰😇😇

 • Sokol ahmetaj

  Sokol ahmetaj

  2 anni fa

  Bravo alban

 • matty b xx

  matty b xx

  2 anni fa

  Ky eshte koncert live

 • Music Feels Good

  Music Feels Good

  2 anni fa

  Live long alban, Live long 🇦🇱

 • Ciljeta Gavoci

  Ciljeta Gavoci

  3 anni fa

  Premtimet e mija smarojn kurr perjet per dashurin e vertet kenga e mrekullueshme bravo alban mke vjedh historin e jetes

 • Gjinovefa Drita

  Gjinovefa Drita

  3 anni fa

  Kenaqesi te degjosh ty Alban 🤗🤗🤗 artist me plot gojen ..

 • Ciljeta Gavoci

  Ciljeta Gavoci

  3 anni fa

  Sa kengetar i madh je ber me nje vizjon pafund per nje muzik qe ngre pesh shpirtat

 • Bona bona

  Bona bona

  3 anni fa

  Je krenaria e muzikes shqipetare je i pari bravo 👍 je 11111111shhh

 • Edi Xhelilaj

  Edi Xhelilaj

  3 anni fa

  Ka rastet kur fjalet jan te teperta. Ja nje rast i tille. Nje super koncert...sa keq se pash live...Alban wann kommst du nach München?

 • Dorothea saraj

  Dorothea saraj

  3 anni fa

  Je klase , dhe ke nje vajze mbrekullushem Miriam cani .kam qen fan i saj ne gjermani.gjith jeten te lumtur te jeni bashk me engjellin tuaj Amelian

 • Ledina Myrtaj

  Ledina Myrtaj

  3 anni fa

  Tgjithaaa superrr pa fjal✨✨✨✨✨💜💜💜💎

 • PUNE DORE

  PUNE DORE

  3 anni fa

  BRAVO..KENGETAR 1 I KONCERTEVE LAYF.

  • Lindita Tringa

   Lindita Tringa

   5 mesi fa

   Artist i vertet.Alban Skenderaj.👏👏👏👏👏💞💞💞👍👍🎀🎀🎀🎵🎶🎵🎤🌹🌹🌹🌺🌺🌺Bravoooooo!

 • Alma Janko

  Alma Janko

  3 anni fa

  Muzike shqiptare 100%

 • Leta Stana

  Leta Stana

  3 anni fa

  I pa arritshem, artist me shpirt.

 • Luftar Reci

  Luftar Reci

  3 anni fa

  Je i madh

 • Dritan Feci

  Dritan Feci

  3 anni fa

  Nr1