Alban Skenderaj - 1000 premtime, Mrekullia 8-të, 24 orë, Duart lart (H. e nje endrre - Kolazh)

Pubblicato il 19 ott 2018
visualizzazioni 788 200
0

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 40  
 • denada vangjeli

  denada vangjeli

  Anno fa

  Super kengë super version super artist...kam qënë aty dhe e kam shijuar në max kete super recital tendin dhe nuk do lodhesha t'a degjoja çdo dite...je. Vertete unik artisti im i shpirtit . Luv u💋🥰

 • Lili Nikolli

  Lili Nikolli

  Anno fa

  Je nje artist i i madh..

 • Dorothea saraj

  Dorothea saraj

  3 anni fa

  Je klase , dhe ke nje vajze mbrekullushem Miriam cani .kam qen fan i saj ne gjermani.gjith jeten te lumtur te jeni bashk me engjellin tuaj Amelian

 • Ciljeta Gavoci

  Ciljeta Gavoci

  3 anni fa

  Premtimet e mija smarojn kurr perjet per dashurin e vertet kenga e mrekullueshme bravo alban mke vjedh historin e jetes

 • Kristina A

  Kristina A

  Anno fa

  BRAVOOOOOOO Alban.

 • Juliana VanBuren

  Juliana VanBuren

  Anno fa

  Hello from Michigan USA ju përshëndesim!!! Great Music!! Beautiful Songs!! 👍💕😊

 • Gjinovefa Drita

  Gjinovefa Drita

  3 anni fa

  Kenaqesi te degjosh ty Alban 🤗🤗🤗 artist me plot gojen ..

 • Giselda Plaku

  Giselda Plaku

  2 anni fa

  Një artist që përcjell emocion te ne,që ndjesinë pozitivitetin motivimin dashurin e përcjellë nëpërmjet notave muzikore.sot që po shkruaj këtë coment jemi në ditët e marsit të 2020 e kjo video është publikuar në 2018 .kjo tregon për fuqinë e një artisti të vetët nuk ka rëndësi sa herë të dëgjojmë për ne emocioni që ti na dhuron në shpirt vjen si për herë të parë .rritet akoma më shumë . Shqipëria dhe shqipëtarët të duan Alban Skenderaj por jo vetem.krenari dhe mirnjohje për një person si tiqë kurrë nuk ndalet dhe kurrë nuk i shteron ajo regji pozitive emocion që na dhuron çdo ditë . faleminderit Alban faleminderit vërtet sepse tekstet e tua janë tekste për shpirt për frymëzim motivim .

 • Music Feels Good

  Music Feels Good

  3 anni fa

  Live long alban, Live long 🇦🇱

 • Ciljeta Gavoci

  Ciljeta Gavoci

  3 anni fa

  Sa kengetar i madh je ber me nje vizjon pafund per nje muzik qe ngre pesh shpirtat

 • Albine Shala

  Albine Shala

  TI je vet mrekullia e kënges ☀️ 💖 🇦🇱

 • Klajdi Duda

  Klajdi Duda

  2 anni fa

  Artist je nese deperton ne ndjnja ne shpirtin e njerzeve .ti ke e arrin 100% gjigand

 • Alma Janko

  Alma Janko

  3 anni fa

  Muzike shqiptare 100%

 • Sole e bello Aidini

  Sole e bello Aidini

  Mrekullija e 8 e muzikes shqiptar ♥️

 • Leta Stana

  Leta Stana

  3 anni fa

  I pa arritshem, artist me shpirt.

 • Anila Docaj

  Anila Docaj

  Anno fa

  I mrekullueshem!😀

 • Popcorn & Chill

  Popcorn & Chill

  Anno fa

  Artist 👌🙏❤️

 • Bona bona

  Bona bona

  3 anni fa

  Je krenaria e muzikes shqipetare je i pari bravo 👍 je 11111111shhh

 • Edi Xhelilaj

  Edi Xhelilaj

  3 anni fa

  Ka rastet kur fjalet jan te teperta. Ja nje rast i tille. Nje super koncert...sa keq se pash live...Alban wann kommst du nach München?

 • Marsela Hoxhallari

  Marsela Hoxhallari

  Anno fa

  Ti je artist ,jo shaka!,👏👏