Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin (Official Video HD)

Pubblicato il 14 feb 2020
visualizzazioni 2 493 008
529

Muzika & Teksti: Alban Skenderaj
Orkestrim: Julian Feifel
Video: Digitalb

Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/%C3%...
Spotify: open.spotify.com/album/5TnSyS...
Deezer: www.deezer.com/en/album/13179...

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti  
 • Areta Vjero

  Areta Vjero

  2 mesi fa

  laj thaj ty te kemi o Alban...se kengetaret e tjere aha ndizen dhe fiken si qiriri brenda ores... ti thjesht mbet aty

 • Angela Soto

  Angela Soto

  7 mesi fa

  Ah como LOS AMOOOOO ALBÂNIA 🇦🇱 PEOPLES ❤️🧡💛💚💙🤍🤍🤍🤍🤍🤍❣️✝️✝️✝️✝️✝️✝️✝️✝️🇨🇴🇨🇴🇨🇴

 • Ali Gjata

  Ali Gjata

  8 mesi fa

  Kjo eshte nje nga kenget tuaja me te bukura per mua eshte me e bukura.

 • ermira haxhija

  ermira haxhija

  8 mesi fa

  "Me ty ç' do dite eshte st Valentine.'"
  Me keto fjale me kujtuat shen Valentine e bukur qe kalova ❤❤❤
  Faleminderit per keto vargje te bukura

 • Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  8 mesi fa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤alban skenderaj 1💎💎💙💙💚💚❤❤cdo dit shen valentin

 • Mixaela Greku

  Mixaela Greku

  9 mesi fa

  Oo sa këngë e bukur🥰

 • german 01

  german 01

  9 mesi fa

  Super keng e adhuroj akoma 🥰🥂

 • Byshra Kurti

  Byshra Kurti

  9 mesi fa

  Aseti me i bukur kombetar Shqiptar ! I vetmi Alban Skenderaj !

 • Dea Shutina

  Dea Shutina

  9 mesi fa

  😍❤amazing

 • Πασαϊ Μαρία

  Πασαϊ Μαρία

  9 mesi fa

  🎈🎁🎈😍😍

 • m4an1x.xedits

  m4an1x.xedits

  9 mesi fa

  Like kush e ngjin akoma ne 2021 👍

 • Mia-Sophie

  Mia-Sophie

  9 mesi fa

  Omg...........

 • Erida Hatija

  Erida Hatija

  9 mesi fa

  1 super keng
  2 super ze
  3 super kengetar
  4 Cdo keng e jotja te renqeth mish dhe cdo keng e ka nje domethënie

 • Vangel Kondraliu

  Vangel Kondraliu

  9 mesi fa

  ❤️❤️❤️💐💐

 • viti 2021

  viti 2021

  9 mesi fa

  Shum keng ebukur ❤️❤️❤️❤️

 • Ambra Çarçani

  Ambra Çarçani

  9 mesi fa

  😍😍😍

 • Zani i mirè

  Zani i mirè

  10 mesi fa

  RESPEKTE pèr kètè ARTIST SHQIPTAR kènaqèsi tè dègjoshè vargjet e bukura nè kèngèt e tij na bènè tè ndihemi KRENAR

 • Black Panther

  Black Panther

  Anno fa

  Oh zot sa e dashuroj Albanin! E dua pafund! Me zerin e tij ma shkrin zemren!

 • Brunilda.P

  Brunilda.P

  Anno fa

  Krenari Shqiptare 👍🇦🇱,,♥️

 • shkodra shkodra

  shkodra shkodra

  Anno fa

  O zot sa kange e bukur😊

 • Valentina Koci

  Valentina Koci

  Anno fa

  MREKULLi...AlbanSkenderaj..

 • Flavio Tanka

  Flavio Tanka

  Anno fa

  Me kete muzik dua te pershendes nje njeri te zemres time qe e dua pa funde ❤Love❤

 • Harshana Mokhade

  Harshana Mokhade

  Anno fa

  Love From India ❤

 • doni deka

  doni deka

  Anno fa

  Shume fjale te bukura

 • Andrea Ziu

  Andrea Ziu

  Anno fa

  Michael buble , i vjen anes ahaha

 • Era Cuka

  Era Cuka

  Anno fa

  Super ! 😍😍😍😍😍😍

 • Geri Anxhela

  Geri Anxhela

  Anno fa

  Like kush i degjon kenget e Albanit dhe kush e pelqen Alban Skenderaj

 • THEARLIBOY

  THEARLIBOY

  Anno fa

  Nese luni brawl stars ose clash ju lutem shifni kanalin tim (do bej edhe video te tjera)

 • Kindle Apapa

  Kindle Apapa

  Anno fa

  O zot ti me shkrin me zerin tend te embel.Je artist i pazevendesueshem!Mbret

 • Γεωργία Τόντι

  Γεωργία Τόντι

  Anno fa

  🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🌷🌷🌷

 • Egla Xhelilaj

  Egla Xhelilaj

  Anno fa

  Nuk na thua o Alban ..aty ne maja ku je ben ftohte????se ky zeri i jot eshte ilac per ne qe jemi ketu poshte💕💕🌠🌠💕💕💕🌠☀️☀️☀️🕊️🕊️🕊️🕊️

 • Denisiada Malqi

  Denisiada Malqi

  Anno fa

  E adhuroj kete kenge 😍

 • ILIR SULA

  ILIR SULA

  Anno fa

  Je nje artiste i vertet 👏👏👏👏😍😍😍😍😍

 • Enirda Shkurti

  Enirda Shkurti

  Anno fa

  Nuk ka te dyt si ty! Super ze!

 • Isola Doraci

  Isola Doraci

  Anno fa

  Sa me pelqen kjo kenge ❤❤❤❤

 • Drita Lic

  Drita Lic

  Anno fa

  Super

 • Shqiponja Perri

  Shqiponja Perri

  Anno fa

  Kengetari me i mire je per mua Alban .Kenget e tua jane fantastike zeri jot me pelqen shume faleminderit qe vazhdon te besh kenge me te bukurat ne bote .Une te adhuroj jeni nje familje e mrekullueshme bravo te duan shume😘😘😍💜💋❤👏👏👏👍👍

 • Danissa S

  Danissa S

  Anno fa

  ❤️❤️❤️

 • nour duh

  nour duh

  Anno fa

  Can someone please drop the English subs ?

 • Arlinda Kuqi

  Arlinda Kuqi

  Anno fa

  Perl ska koment 🌟👌

 • GuilleCC

  GuilleCC

  Anno fa

  Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: https://www.deezer.com/playlist/4127744222
  Përshëndetje nga Spanja!

 • Aldi Mahmutllari

  Aldi Mahmutllari

  Anno fa

  Ja vlen ta degjosh

 • 🎼𝓩𝓪𝓲𝓶 𝓗𝓸𝔁𝓱𝓪𝓳

  🎼𝓩𝓪𝓲𝓶 𝓗𝓸𝔁𝓱𝓪𝓳

  Anno fa

  Me një këngë për ty,gjithë natën kam bër dashuri....!
  Eh mor Alban sa bukur qe I thua dhe i kendon!
  Po për fat të keq jo çdo femër e ndjen dhe e pranon!
  Shumica e femrave,shen valentinin e peshojn në dhuratë materiale!!!!!

 • vladimir nikola

  vladimir nikola

  Anno fa

  O Alban o vellaa si e ka emrin kjo bjondia o vellaaa ???
  Mos ri indiferent kur ta lexosh kte koment po me jep 1 pergjigje te paste vllai.

 • Isidas Page

  Isidas Page

  Anno fa

  Ti qe e shikon kte koment dhe më bën subscribe ZOTI te ruajt ty dhe Familjen tende 🙏❤
  me bëni Subscribe te gjith ju lutem te bej 1k sub 😊
  Faleminderit ❤❤❤❤

 • Solei Desar Kadri

  Solei Desar Kadri

  Anno fa

  🥰🥰🥰🤗🤗🤗

 • L L

  L L

  Anno fa

  Mbret i balladave ❤

 • Noli Amelia

  Noli Amelia

  Anno fa

  🤩🤩🤩🤩😘😘😍

 • Lore Xibra

  Lore Xibra

  Anno fa

  Me I miri ne shqiperi

 • Noli Ramaj

  Noli Ramaj

  Anno fa

  🥰🥰🥰💘💘💘🥂🍾🙏

 • Giulia giuliana

  Giulia giuliana

  Anno fa

  Sa keq jam kaq pa fat që nuk harrita ta festoj të paketen 1 her ke dit 💔💔💔💔💔💔💔💔

 • Aurora I-M

  Aurora I-M

  Anno fa

  Super Kënge❤⭐🌹🎊

 • Sonila Vila

  Sonila Vila

  Anno fa

  muzike shpirti

 • eluerta mehalla

  eluerta mehalla

  Anno fa

  Je i mrekullueshem ,cte them me shum per ty ❤🥰

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   eluerta mehalla itload.info/losk/YYmuzWKZwpm6gLQ/video futu ndegjo muzik dhe chatoo

 • Esmeralda Bacja

  Esmeralda Bacja

  Anno fa

  E adhuroj kete kenge degjoj 100 here ne dite

 • Arjan Arjan

  Arjan Arjan

  Anno fa

  sikur cdo keng e Albanit hit

 • Klea Prushi

  Klea Prushi

  Anno fa

  Nje muzike super mua me pelqen shume mirjam cani por dhe ti

 • meser fajer

  meser fajer

  Anno fa

  Shume shume e bukure ⭐⭐⭐⭐⭐

 • Gersi Shahini

  Gersi Shahini

  Anno fa

  Uiiiiiiii nje mbrekulli🤩🤩🤩

 • Roland Liko

  Roland Liko

  Anno fa

  Teksti muzika super zeri melodioz ALBANI eshte i paarritshem

 • Koli Koljan

  Koli Koljan

  Anno fa

  Kenget e Avni lushkes

 • Minire Rekaj

  Minire Rekaj

  Anno fa

  Alban te lumt je kengetar imir shenvalentin imen per dit per at qe din te dashuroje💋🍎💕💞🍓🌟

 • Ilir Hida

  Ilir Hida

  Anno fa

  Shumë këngë e bukur.
  Bravo Alban që na sjell gjithmonë këngë që pëlqehen e këndohen në ç'do moment.
  BRAVO.

 • hristinaa

  hristinaa

  Anno fa

  Eshte e mrekullueshme💖

 • hristinaa

  hristinaa

  Anno fa

  Oo😍

 • Anxhela Cobo

  Anxhela Cobo

  Anno fa

  Keng per Eurovision

 • Mattia Bruno

  Mattia Bruno

  Anno fa

  Enrique Iglesias shqiptar.....

 • Arlis Arlis

  Arlis Arlis

  Anno fa

  ❤️❤️❤️❤️

 • Erick Behari

  Erick Behari

  Anno fa

  Eh sikur vajza qe doje te te donte edhe ty siq e doje ti ate por jeta ndonjehere eshte e padrejte por vuajtja qe perjetove 1 dite kthehet ne force

 • kristjana😁

  kristjana😁

  Anno fa

  Saher që dëgjoj të gjitha këngët e albanit. Kam këtë shpreje mos vdeksh kurr. Te dua shum dhe të kam komshi

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Meri Meri .... itload.info/losk/YYmuzWKZwpm6gLQ/video futu ndegjo muzik dhe chatoo

 • Ledi Muhameti

  Ledi Muhameti

  Anno fa

  Super video https://youtu.be/eZ1AFW4RDDw

 • next next

  next next

  Anno fa

  Kjo thjeshte eshte nje perle. Kjo eshte muzike e vertete dhe me ndjenje.

 • greta huta

  greta huta

  Anno fa

  🙏🙏✌️♥️💙

 • Eligerta sadja

  Eligerta sadja

  Anno fa

  Je artisti më i mire ne shqiperi

 • Bardha Milla

  Bardha Milla

  Anno fa

  sa bukur o zot.

 • illyrian eagle

  illyrian eagle

  Anno fa

  Keng e lezet'shme por pak e sforcuar .
  Ne ket menyre bie ne banalitet .

 • Lediola Shuli

  Lediola Shuli

  Anno fa

  Super kenge Alban

 • Hena Kociu

  Hena Kociu

  Anno fa

  Super keng alban urime

 • Mira Hazizi

  Mira Hazizi

  Anno fa

  Bravo👌👌, jeta me ty esht gjithmon shen valentine,
  Je gjithmon perfect, i pa arrtshem Alban, lum familja qe te ka, jeni bekim🙏🙏

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Ki esht linku flm shum na bej subscribe ... itload.info/losk/pJ-o0ZqRkJynd8Y/video

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Tek ki linku qka ta kem dergu necomett futu eja ndegjom muzik se bashku flm shum

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Mira Hazizi itload.info/losk/YYmuzWKZwpm6gLQ/video futu ndegjo muzik dhe chatoo

 • Migena Gena

  Migena Gena

  Anno fa

  🙏❤😍

 • Arjan Beqiraj

  Arjan Beqiraj

  Anno fa

  Alban skrnderaj ..je kengetari me i mir ne bot.

 • Mateo Lala

  Mateo Lala

  Anno fa

  Like për ALBAN SKENDERAJ kengetari me i mire ne mbare boten💙❤👍

 • Ilia Kroni

  Ilia Kroni

  Anno fa

  Faleminderit per muziken 🙏

 • kleidi cekrezi

  kleidi cekrezi

  Anno fa

  Je i pa zevendesueshem, e adhuroi c'do tingull qe del nga fryma jote. Vetem vazhdo e kendo per ne qe te duam shummmmm.

 • Aggeliki Nazari

  Aggeliki Nazari

  Anno fa

  O goddd so beautiful song na prek ne zdo pjes enocioni my favourite artist ❤

 • Esa Shima

  Esa Shima

  Anno fa

  Shumë e bukur kënga bravo

 • Sabina Ndoj

  Sabina Ndoj

  Anno fa

  Ur adorable you sing amazing the way how u sing is so awsome so wonderful. Ur wife Miriami is so lucky to have you in her life. Congratiolation Alban. U are one of the most good singers in Albania. And every song u make is a hit and of course are so beautiful songs. PS; I`m from Albanian. Dhe jetoj ne Shqiperi. :* ;;)

  • Sabina Ndoj

   Sabina Ndoj

   Anno fa

   @Blind 02 comentet sic e sheh mbajm shok po nk mban ajo qe ka dal tah njaj Chat

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Sabina Ndoj hmmmm Provoje se problemi esht tek ty .... dil nga youtube dhe futu prap .. dhe na gjej ka keng sipaa deshires dhe chat ahum mir esht ... flm nese na viziton po beje subscribeee ... tash ta dergoj linkun

  • Sabina Ndoj

   Sabina Ndoj

   Anno fa

   @Blind 02 nuk m ban mu o shoj me chatu nk e di pse se kam tablet un edhe km provu po nk me ban me shkrujt ty tek chat🤷🏼‍♀️🤦

  • Sabina Ndoj

   Sabina Ndoj

   Anno fa

   @Blind 02 ???

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Sabina Ndoj itload.info/losk/YYmuzWKZwpm6gLQ/video futu ndegjo muzik dhe chatoo

 • Edita Haziri

  Edita Haziri

  Anno fa

  Idhulli im🙏🌍

 • Xhuljeta Fetau

  Xhuljeta Fetau

  Anno fa

  👏🏻👏🏻👏🏻

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Anno fa

  Happy Valentines Day to the cutest Albanian couple ❤️❤️

 • Alimeja Gega

  Alimeja Gega

  Anno fa

  Nuk ka si familja skenderaj ! 🎉 urime dhe gezuar

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Alimeja Gega itload.info/losk/YYmuzWKZwpm6gLQ/video futu ndegjo muzik dhe chatoo

 • Tixhe Gurra

  Tixhe Gurra

  Anno fa

  Gezuar alban

 • zt21 official

  zt21 official

  Anno fa

  ke nje ze fantastik

  • eioshen boboi

   eioshen boboi

   Anno fa

   O Alban o Gjigand😎

 • Elbjon Mbrostaraku

  Elbjon Mbrostaraku

  Anno fa

  Sepse kjo eshte muzika e ver8 dhe Albani eshte misherimi i kesaj muzike❤❤🎧🎧

 • User User

  User User

  Anno fa

  Bravo BRAVOOO e SUKSESE të tjera

 • User User

  User User

  Anno fa

  Jeta me ty është një shan valentin..
  Njl KËNGË për ty ta këndoj si dhuratë

 • Amelia Gega

  Amelia Gega

  Anno fa

  Ti je krenaria e muzikes shqiptare❤gezuar!

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Anno fa

  Gezuar shen valentinin te gjithe 😍

  • Είμαι αξέχαστος

   Είμαι αξέχαστος

   Anno fa

   abbsnn cose perandaje e ncore gjoksine jashte?? Ta festose??

 • orjola isufaj

  orjola isufaj

  Anno fa

  I mrekullueshem si gjithmon.
  Shum tekste te bukura.
  Kenaqesi te degjosh kenget e tua.😊

 • Esmeralda Ganci

  Esmeralda Ganci

  Anno fa

  Love this song 💕 je me i miri Alban 🖤