Alban Skenderaj ft. Capital T - Nje Enderr (Official Video HD)

Pubblicato il 24 apr 2013
visualizzazioni 12 390 586
0

Now available on
Deezer: www.deezer.com/album/13127592
Spotify: open.spotify.com/album/7tf47Z...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/nje...
A. Skenderaj OFFICIAL: pages/Alban-S...
Capital-T OFFICIAL : KAPOofficial?...
Shkarkoje ne iTunes: itunes.apple.com/de/artist/al...
Realizuar nga "PINKMOON Creative"
Muzika: Alban Skenderaj
Teksti: Alban Skenderaj, Capital-T
Orkestrimi: Elgit Doda, Alban Skenderaj

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 2 707  
 • Gertaa Xhimo

  Gertaa Xhimo

  3 anni fa

  [Verse 1 : Alban Skënderaj]

 • chitesein cula

  chitesein cula

  5 anni fa

  Alban Skenderaj eshte i vetmi shqiptar qe kendon shqip dhe ka mbase dhe zerin me te embel :)

 • Alb a

  Alb a

  8 anni fa

  This song is an inspiration for me that remind me to never give up and to fight for my dreams (sorry for the bad spelling) Chapeau cette chanson est une tuerie ❤️ Bravo nga Franca ❤️dhe 66 dite dhe ✈️ let's go to Albania

 • Ira Olivia

  Ira Olivia

  7 anni fa

  Sa jetë pritëm në errësirë

 • Eriold Cucka

  Eriold Cucka

  5 anni fa

  Kjo eshte nje nga ato kenge qe kapercen çdo kohe dhe te kenaq kur e degjon. Alban je kengetari me I mire qe ka shqiperia.

 • Juste Mélissa

  Juste Mélissa

  4 anni fa

  J'adooooore cette chanson ainsi que la musique, malgré que je ne comprenne rien. Le rythme est génial ! 👍🏾

 • Anna B

  Anna B

  6 anni fa

  E mrekullueshëme , magjike dhe me text të shkëlqyer sigurisht që vetëm Albani këndon të tilla këngë ♡♡♡♡

 • G michas

  G michas

  7 anni fa

  amazing song From Albania!!!I love this song!!Im Greek and i love this song

 • Anxhela Avdyli

  Anxhela Avdyli

  7 anni fa

  I love simple Albanian songs without all the English in there. Pure Albanian!

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  3 anni fa

  Such a beautiful song💖 I love it! And the meaning behind it truly a deep song!

 • Indrit Aliaj

  Indrit Aliaj

  9 anni fa

  Nje kenge e mrekullueshme.Proud to be albanian ;)

 • Marciella Max

  Marciella Max

  4 anni fa

  pure art,pure music,pure souls!

 • Just Gerta

  Just Gerta

  7 anni fa

  English lyrics of the song 

 • Kristian Frroku

  Kristian Frroku

  7 anni fa

  Capital T Text/1

 • Florycyk Flory

  Florycyk Flory

  8 anni fa

  i don"t understand but i love it ....

 • I didn't know

  I didn't know

  4 anni fa

  I'm aim at to do translate this song into Thai lyrics:')

 • Gjovana Lleshaj

  Gjovana Lleshaj

  Anno fa

  2020 and still here admiring this incredible song

 • deathgrind47

  deathgrind47

  8 anni fa

  alban skenderaj eshte i vetmi kengetar shqiptar qe kendon perfekt <3

 • Lojra Shqip

  Lojra Shqip

  3 anni fa

  Une kete kenge e degjok ne 2019 dhe perseri duket e shkelqyer ky eshte nje kengetar unik kenget e tij sdo humbadin kurr 😍😍I love your strong alban 😍

 • DSAlbanS

  DSAlbanS

  9 anni fa

  Duet i mrekullueshem, nje keng plot emocion dhe padiskutim nje HIT !
  IAdmireAlbanS♥