Alban Skenderaj - Kush ta ndien ty aromën (Official Video HD)

Pubblicato il 14 mar 2021
visualizzazioni 2 675 059
0

Music and lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Lorenc Aliaj

Concept, script and video by Ajola Xoxa
DOP by Alexandar Krstevski
Produced by Anima Pictures

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7LjFAr...
iTunes: music.apple.com/us/album/kush...
acromaxmedia.lnk.to/KushTaNdi...

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti  
 • Jennsila Hena

  Jennsila Hena

  11 giorni fa

  ❤️❤️

 • Marina Shkembi

  Marina Shkembi

  23 giorni fa

  👏👏❤️❤️

 • Anna Klimczuk

  Anna Klimczuk

  27 giorni fa

  👍👍👍I dont understand a word but the song is super!

 • majlinda bardhi

  majlinda bardhi

  Mese fa

  Po po. Na iken vidat fare

 • majlinda bardhi

  majlinda bardhi

  Mese fa

  Κεnge e shkelqyer. Fjalet, muzika dhe menyra si e kendon te ben te qash. Gjithe ndjenje. E perjeton kte kenge. Bravo bani. Vazhdo keshtu . Dhuraten qe te ka dhene zoti ta shfrytezosh qe te kenaqesh njerezit qe te degjojne. Se vec keshtu u duket se ju ikin hallet

 • Tiger Tiger

  Tiger Tiger

  Mese fa

  Kur kendon ti Alban me rrengjethet mish lume shqiperia qe te ka te pershendes nga Gjermania

 • Shely Kodra

  Shely Kodra

  2 mesi fa

  Je nje mrekullia e kenges bravooooo

 • Arbresha Sejdiu

  Arbresha Sejdiu

  2 mesi fa

  Jo vetëm nje Text, por një Realitet ku shumë kush është me të vërtet i goditur në këtë Jetë të padrejt...., plagët kanë pasoja të medh....., respekt per Artistin me plot kuptimin e fjalës.!

 • anila kola

  anila kola

  2 mesi fa

  👏👏👏💗

 • Serein

  Serein

  3 mesi fa

  E ke qare🙏🙏🙏

 • Greta Fjollaa

  Greta Fjollaa

  4 mesi fa

  E mrekullueshme 🤗👏👏👏❤

 • ALBANA HAXHILLARI

  ALBANA HAXHILLARI

  4 mesi fa

  DHEMB TRADHTIA,,DHEMB SHPIRTI IM 💔DHEMB NDJENJA E DASHURISE ,,DHEMB DASHURIA 💔

 • Aziz Dervishi

  Aziz Dervishi

  4 mesi fa

  Sa e bukur

 • Arife Ameti

  Arife Ameti

  4 mesi fa

  ❤❤❤woooooooow❤❤❤❤❤

 • Elsa Ali

  Elsa Ali

  5 mesi fa

  Kendon shqip dhe esht i vetmi

 • Lorena Gjonbalaj

  Lorena Gjonbalaj

  5 mesi fa

  Ni like e ki prej meje

 • Gena Shkurtaj

  Gena Shkurtaj

  5 mesi fa

  Zb0fxc
  ys😄😄

 • Lindita Tringa

  Lindita Tringa

  5 mesi fa

  Psh.je o vecante.I madhi Zot te ka ber teketille.nena qe tka linde.Mirjami ka ditur te zgjedhi.lum e lum femijte e tu.qe te kane prind te kane baba.por dhe ne qe i degjojme kenget tuaja.Je nje kengetar brilant.tejet i vecante kendon me ndjenje.flm.flm.qe ekziston.po po flm.te kenaq me ate ze briland.🙌🙌🙌🎵🎶🎻🎼🎹🎷🎧🎸🎺🎤📀🍷🌄🌄🌄🌋🌋🌋🌟🌟🌟👍👍👍👌👌👌💞🌼🌼🌼🌼🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌷.

 • KOSTIKA LIKOLLARI

  KOSTIKA LIKOLLARI

  5 mesi fa

  2003-2021 I njejti 🔥🔥 fantastik

 • Migena Salianji

  Migena Salianji

  5 mesi fa

  Uuuuuu dhe martesat dhe dobicat me para e prapa😡🤔

 • Migena Salianji

  Migena Salianji

  5 mesi fa

  Uuuuueeeeee Mejremja ta merr aromen martesat 2008

 • TheDragon Boy

  TheDragon Boy

  5 mesi fa

  Shume komente hironike shikoj tek te tjeret..Je artist Alban je unik shume te vecanta dhe plot dashuri kenget e tua❤❤❤🌹🌹💣🙏🏻🙏🏻

 • Bruna Corbaxhi

  Bruna Corbaxhi

  5 mesi fa

  Bravo bravo

 • Mel

  Mel

  5 mesi fa

  504 dislike 🙄 patjeter duhet te jene fansa perputhsash 😤

 • Enirda Shkurti

  Enirda Shkurti

  5 mesi fa

  Nuk e Di dmth! Ky djal do na prek me cdo kenge qe Ben!

 • OLA

  OLA

  5 mesi fa

  Kjo kenge me ngjason me The Weeknd - earned it

  • Drita Haliti

   Drita Haliti

   5 mesi fa

   Mua ne Love on the brain- Rihanna

 • Mollas Orketa

  Mollas Orketa

  5 mesi fa

  Alban fjalet qe ti i kendon jan fjal qe te prekin shpirtin je i math te rujt zoti yll

 • Alma Rapusai

  Alma Rapusai

  5 mesi fa

  cfar vargje te bejn kraherorin copa

 • Αννα Κονομι

  Αννα Κονομι

  5 mesi fa

  E thjeshte" dhimbje"

 • Deshira Ruka

  Deshira Ruka

  5 mesi fa

  Kenga dhe Albani ,, yll

 • Rigels Xhaxhollari

  Rigels Xhaxhollari

  5 mesi fa

  Oc9 Ntttttf

 • Teuta Kaceli

  Teuta Kaceli

  6 mesi fa

  I vetmi kengetare qe ne cdo kenge gjene vetveten dhe nje ze kaqe te bukur ❤❤

 • Fabjola Zeqaj

  Fabjola Zeqaj

  6 mesi fa

  Suuuuper je i vetmi qe kendon kenge me text .

 • Rudi Alimeta

  Rudi Alimeta

  6 mesi fa

  Ai momenti qe futesh ne YouTube dhe sheh klikimet e Noyzit 50 milion dhe kto hymne vetem 2 milion,si eshte e mundur?

 • kelina dema

  kelina dema

  6 mesi fa

  Je perle Alban.

 • Eduart Plaka

  Eduart Plaka

  6 mesi fa

  Une nuk rri dot ps i degjuar kenget e albanit cdo dit eshte super te gjigand i muzikes shqiptare e adhuroj.

 • Blendi Collar l 9pm

  Blendi Collar l 9pm

  6 mesi fa

  Bravo super

 • Katerina Kasemi

  Katerina Kasemi

  6 mesi fa

  😥😥👏👏👏

 • Noel Dalipaj

  Noel Dalipaj

  6 mesi fa

  Faleminderit që ekziston

 • Noel Dalipaj

  Noel Dalipaj

  6 mesi fa

  Super❤❤😘😘talent

 • lili

  lili

  6 mesi fa

  O zot sa bukur

 • BLACK EAGLE

  BLACK EAGLE

  6 mesi fa

  I merzitshem si perhere Albani nuk zhgenjen.

 • Renata Kamami

  Renata Kamami

  6 mesi fa

  Sa e dhimbshme kush e perjeton ka nje dhimbje né shpirt😢😢
  Mu rrenqeth mishi me kete kenge

 • Sofie Shehi

  Sofie Shehi

  6 mesi fa

  Alban ti je dhe do mbetesh 1 i muzikes ton ,vazhto keshtu ,bravo .

 • Lindita Tringa

  Lindita Tringa

  6 mesi fa

  Kengetar brilante kendon me ndjenje.lum nena qe te ja ritur e mirjami qe te ka.femijt gjithashtu.je sh.i mire si kengetar.e meriton.

 • Sonja Turtulli

  Sonja Turtulli

  6 mesi fa

  👏👏👏👏👏👏

 • Kristina Koxhaj

  Kristina Koxhaj

  6 mesi fa

  Alban dhe nga vet emri thot gjithcka artisti me i mire i ter koherave

 • Genti Cuedari

  Genti Cuedari

  7 mesi fa

  Si gjithmon me imiri 🪙🏆

 • ILIR SULA

  ILIR SULA

  7 mesi fa

  Ska dit mos te degjon zerin jot ishalla lart e me lart je nje kengetare i vertet.🙏

 • Pranvera Tota

  Pranvera Tota

  7 mesi fa

  Kur do e nxjerresh kengen tjeter

 • Pranvera Tota

  Pranvera Tota

  7 mesi fa

  Duhet te na perfaqsoje ne Eurovizion patieter

 • Pranvera Tota

  Pranvera Tota

  7 mesi fa

  Kengetari im i preferuar

 • Sadbere Spahiu

  Sadbere Spahiu

  7 mesi fa

  Je Këngëtari më i mir Shqiptar ,Respekt !

 • Nikola Fejzi

  Nikola Fejzi

  7 mesi fa

  https://youtu.be/g3zYOR4Ucsg

 • Rozana Imeraj

  Rozana Imeraj

  7 mesi fa

  vec duke e degjuar kengen mendon se do zhgenjehesh nga dikush qe e do shume 😥😥😥😥Nuk jetoj dot pa ty 😭😭😭😭😭

 • Areta Vjero

  Areta Vjero

  7 mesi fa

  ben robi nje kenge te shemtuar...po ky hic sa vjen me super kenge ben

 • Ervin Budani

  Ervin Budani

  7 mesi fa

  😔❤

 • Farmira Fatm

  Farmira Fatm

  7 mesi fa

  Si gjithmone i paarritshem ne zhanrin e tij👏

 • Ergena Kocaqi

  Ergena Kocaqi

  7 mesi fa

  Edhe sikur t'a kishte tradhetuar Miriami kete, kaq me zemer nuk do ti dilnin fjalet👏👏👏👏👏👑👑

 • dhimo dhimo

  dhimo dhimo

  7 mesi fa

  Te faleminderittt alaban per.keto pak min e me cove ne tjtr planet

 • Orni V

  Orni V

  7 mesi fa

  Vetem mua me ngjason me Colonen zanore" I see Red "te filmit 365 dit?!🤔

 • next next

  next next

  7 mesi fa

  O mbret i muzikes shqiptare qe ruan vlerat e muzikes sone te lehte se na mbyti komercializmi e nudizmi neper kenge. Merr miliona klikime mevlani qe ska ze fare e kendon me playback e ky div i muzikes merr kaq pak klikime , sa turp qe ky popull sdin te vleresoje muziken e vertete nga ajo fallco.

 • Rudina Xhahysa

  Rudina Xhahysa

  7 mesi fa

  Super super kenge

 • jurgen xhaferllari

  jurgen xhaferllari

  7 mesi fa

  https://youtu.be/0U1PSNttveU

 • jurgen xhaferllari

  jurgen xhaferllari

  7 mesi fa

  https://youtu.be/0U1PSNttveU

 • jurgen xhaferllari

  jurgen xhaferllari

  7 mesi fa

  https://youtu.be/0U1PSNttveU

 • Ola Jon

  Ola Jon

  7 mesi fa

  Le nam a derebardhe edhe ti.
  Nje ze i bukur si i joti qe kendon vetem balada.
  Sa te perveluar paska pasur ky vend a ja qi.
  Na bej ndonje kenge per te qene, hajde tani.
  Lerja keto "te vdes une per ty, s'jetoj pa ty, mar fryme nga ty" e traplliqe te tilla, pjeshkave kengetare qe kendojne me shale e jo me ze.
  Boll se na vdiqet me keto baladat tuaja me tekste me shume patetike se romantike.

 • Florina Lule

  Florina Lule

  7 mesi fa

  Na bane me u dridh😂😂

 • Marsida marsi

  Marsida marsi

  7 mesi fa

  Super perl e Alban skenders kenga me e bukur e viti duhet te jet kjo shuum e ndjer 💞🥰

 • Anxhela

  Anxhela

  7 mesi fa

  💗

 • Anxhela

  Anxhela

  7 mesi fa

  💝

 • Anxhela

  Anxhela

  7 mesi fa

 • Anxhela

  Anxhela

  7 mesi fa

  🌟

 • Anxhela

  Anxhela

  7 mesi fa

  🧡

 • Anxhela

  Anxhela

  7 mesi fa

  🤍

 • Anxhela

  Anxhela

  7 mesi fa

  ✨✨

 • Anxhela

  Anxhela

  7 mesi fa

  🔥

 • Anxhela

  Anxhela

  7 mesi fa

  🔥🔥

 • Anxhela

  Anxhela

  7 mesi fa

  😍😍

 • Anxhela

  Anxhela

  7 mesi fa

  ♥️♥️

 • Perputhen Pikant

  Perputhen Pikant

  7 mesi fa

  Kenga me e re e Julit dhe Mevlanit
  https://youtu.be/cbRn92AnY5I

 • gioyu comi

  gioyu comi

  8 mesi fa

  Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

 • Μιρα Μπαριαμαϊ

  Μιρα Μπαριαμαϊ

  8 mesi fa

  Kush mo Kush eshte ajo bushtra

 • bilinas mini

  bilinas mini

  8 mesi fa

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 • Nini Lumshi

  Nini Lumshi

  8 mesi fa

  E car mund te thuash perAlban
  Je i pazevendesushem
  Nuk ka te dyte
  Ke nje ze brilliant

  • gioyu comi

   gioyu comi

   8 mesi fa

   Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  8 mesi fa

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 • Anxhela B

  Anxhela B

  8 mesi fa

  E dashuroj këtë zë ♥️♥️♥️♥️

  • bilinas mini

   bilinas mini

   8 mesi fa

   Kong romantike dashurie

 • Vlore Vlora

  Vlore Vlora

  8 mesi fa

  Ti dhe shkumbi do bër bashk dhe të qani të dy

  • gioyu comi

   gioyu comi

   8 mesi fa

   Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 • Danjela Domi

  Danjela Domi

  8 mesi fa

  Love this song❤

 • doire aintu

  doire aintu

  8 mesi fa

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   8 mesi fa

   🥺

 • jona lyto

  jona lyto

  8 mesi fa

  💖💖💖

 • Nida Canai

  Nida Canai

  8 mesi fa

  Je unik, je I pa harritshem,,jan te kota fjalet sepse ti nuk pershkruhesh me fjal,,vetem TI,,,,,,,,,,,

  • doire aintu

   doire aintu

   8 mesi fa

   😱🤩😱itload.info/losk/mGnI2WGQ3bHTiMY/video

 • polimer habili

  polimer habili

  8 mesi fa

  Je i pa arritshem urime nga zemra🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  • doire aintu

   doire aintu

   8 mesi fa

   Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 • Hajrullah Prokshi

  Hajrullah Prokshi

  8 mesi fa

  Ic

  • doire aintu

   doire aintu

   8 mesi fa

   Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

 • Eliza Rraci

  Eliza Rraci

  8 mesi fa

  Kjo kenge e meriton te jete kolone zanore e ndonje filmi ne hollywood, muzika e kesaj kenge eshte e mrekullushme.
  Alban je me i miri

  • doliio volay

   doliio volay

   8 mesi fa

   😱🤩😱itload.info/losk/mGnI2WGQ3bHTiMY/video

 • Albana Tahiricakaj

  Albana Tahiricakaj

  8 mesi fa

  une une mendo\

  • doliio volay

   doliio volay

   8 mesi fa

   Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 • E

  E

  8 mesi fa

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Mary Beshiri

  Mary Beshiri

  8 mesi fa

  Respekte gjithmon per ty dhe familjen tende te mrekullueshme Alban ti ke qen dhe je nje kengetaret e mi te preferuar.

 • Lene Morcaj

  Lene Morcaj

  8 mesi fa

  Qq

 • yuoop noke

  yuoop noke

  8 mesi fa

  Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...