Alban Skenderaj - Kur Fjalet Mungojne (Official Lyric Video HD)

Pubblicato il 18 apr 2013
visualizzazioni 6 165 140
0

Now available on
Deezer: www.deezer.com/album/13065782
Spotify: open.spotify.com/album/12VAE6...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/kur...
E vetmja Faqe zyrtare ne FACEBOOK:
Alban Skenderaj: AlbanSkender...
Shkarkoje ne iTunes: itunes.apple.com/de/artist/al...

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 594  
 • sidorela gjikoka

  sidorela gjikoka

  5 anni fa

  keng qe nk e humbin asnjher vleren ,degjohen ne cdo koh sado vite te kalojn 😍😍😍mrekulli je👏👏👍👍

 • Miranda Dervishaj

  Miranda Dervishaj

  5 anni fa

  Every time I listen this song I get sooo emocional !! Alban you're the greatest man!

 • Sytë Jeshil

  Sytë Jeshil

  7 anni fa

  Pastaj ëmbël me shfaaaqesh papritur... Dhe me gjeeen të paaa përgatitur... 😍💜

 • Stefan Gllaci

  Stefan Gllaci

  2 anni fa

  Viti 2020 dhe per shum vite te tjera me radh do te degjohen keto kenge te pavdekshme 🥰

 • albado1

  albado1

  8 anni fa

  Adhuroj cdo keng...duket sikur secila prej tyre trasmeton dicka personale, te jetuar. Eshte kollaj te identifikohesh ne cdo fraze, deshir, melodi, romance :"(

 • I_am_Esea _Dedej

  I_am_Esea _Dedej

  2 anni fa

  2020 😍 gjithmon me ty Alban ❤️

 • Mirjeta Bajraktari

  Mirjeta Bajraktari

  This song never dies♥️

 • Elsa Feimi

  Elsa Feimi

  3 anni fa

  2018. Mos thoni qe seshte askush. Kjo kenge do jete e pavdekshme!!

 • Valbona Shamolli

  Valbona Shamolli

  4 anni fa

  Kenget e tij i ndegjoj per cdo ditë dhe asnjeherë nuk me janë merzitur..

 • Teuta Kaceli

  Teuta Kaceli

  Anno fa

  Po une po e dogjoje tani 2021 dhe nuk i humbe vlera kjo kenge asnjehere

 • habibi a.t

  habibi a.t

  8 anni fa

  I can listen to him in every mood <3 

 • Ana Kolaj

  Ana Kolaj

  8 anni fa

  Une e adhuroj kete kenge .. eshte e mrekullueshme <3

 • #Tayna#Cristiano Ronaldo.

  #Tayna#Cristiano Ronaldo.

  4 anni fa

  Nje kenge shume e bukur qe percjell emocion..😍💙💙

 • Eva Ev

  Eva Ev

  6 anni fa

  e kenduar me shpirt si cdo keng e albanit 😢

 • krisi krisi

  krisi krisi

  5 anni fa

  Alban te adhuroj ♥ Je i papare :*)

 • OLDMaster OLDstyleCLAN

  OLDMaster OLDstyleCLAN

  5 anni fa

  Falet e tua e ndertojn nje lumturi Alban, ne teks dhe ne cdo kenge.

 • Eligerta sadja

  Eligerta sadja

  2 anni fa

  Alban faleminderit që na sjell jeten ne nje tekst kenge

 • Edi Velaj

  Edi Velaj

  4 anni fa

  Faleminderit!! Ne cdo keng qe ti kendon esht vet jeta..vetem se na 😢😢 ..❤

 • Ana Ana

  Ana Ana

  2 anni fa

  Kjo kenge eshte e pavdekshme ❤️ bravo albani

 • Enkeleda Hoxha

  Enkeleda Hoxha

  3 anni fa

  Vazhdoj ta degjoj edhe në 2019 e adhuroj këtë kenge ❤