Alban Skenderaj - Ki meshire (Official Video HD)

Pubblicato il 25 feb 2020
visualizzazioni 6 269 735
0

Songwriter: Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: ProVideo
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/ki-m...
Spotify: open.spotify.com/album/7n2Tc2...
Deezer: www.deezer.com/en/album/13382...

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 1 109  
 • Ermal1978

  Ermal1978

  2 anni fa

  Zakonisht kenget duhet t’i degjosh 4-5 here qe te hyjne ne qejf, kenget e Albanit godasin qe ne here te pare. Mjeshter i lirikes, nuk ka te dyte ne muziken shqiptare. Mbi te gjitha mesazhi i percjelle ne kenget e tij eshte gjithmone pozitiv dhe optimist. Edhe atje ku shihet nje dhimbje, ajo vjen si nje vuajtje e embel. Qendro gjithmone keshtu Alban, ne maje!

 • Enesi Durres

  Enesi Durres

  2 anni fa

  Artist🎨100%

 • Shpëtim sh

  Shpëtim sh

  2 anni fa

  Je ndër te paktët që bën këngë me kuptim dhe me ze te mrekullueshem 👏👏👏

 • Niki T

  Niki T

  2 anni fa

  Ora tre ende në dritare

 • Fesal Fetaji

  Fesal Fetaji

  2 anni fa

  What is created when GOD gifts a beautiful voice to an amazing poet? 

 • Dori

  Dori

  2 anni fa

  Jam kurioze skena e fundit femra ne sadiljen mbrapa ne makine kush ishte? Gruaja? E dashura tjeter? Apo thjesht e gjitha kjo ishte imagjinate e burrit? Ndoshta Albani ka deshiruar te tregoj se ka e edhe tradhti mendore perveq asaj fizike. ✨ Si gjithmone shkelqen Alban 🧡

 • daniela n

  daniela n

  2 anni fa

  Fillimisht urime sepse eshte nje kenge shume e bukur dhe le ta shikojne dhe degjojne me kujdes ato femra qe falin tradhetine

 • Anxhela Nasto

  Anxhela Nasto

  2 anni fa

  Inspirim dhe perlë si përherë. Faleminderit që ekziston idhull !❤

 • Merlisa Fejzullai

  Merlisa Fejzullai

  2 anni fa

  Ki mëshirë 💓 o Zot, sa këngë e mrekullueshme, Epo ç'mund të presesh tjetër nga Alban Skenderaj..! Është gjithmonë surprizë në vete.😍❤️😘

 • Jonida Vrioni

  Jonida Vrioni

  2 anni fa

  Albani i këndon dashurisë 🥰 .. thjeshtë je me i miri!!

 • ira maira

  ira maira

  2 anni fa

  When talent and quality are met both in an artist 🇦🇱🇬🇷🇬🇧❣️🔝

 • Arvin K

  Arvin K

  2 anni fa

  Zoti past meshire dhe ju rujt te gjithve ju dhe familjet e juaja. Qendroni te forte miq! 🙏🏻🙏🏻

 • Sonila Leneka

  Sonila Leneka

  2 anni fa

  Bravo

 • alketa canka

  alketa canka

  2 anni fa

  Paske frymëzuar mëkatarët e martuar... Shumë e bukur gjithsesi.

 • Erisa Nasto

  Erisa Nasto

  2 anni fa

  Me se e lumtur te Bej komentin e pare😍Si gjithmone je me I miri! Vazhdo te na japesh muzike per shpirtin pergjithmone , mbret I muzikes❤️❤️

 • Stela Tati

  Stela Tati

  2 anni fa

  Alban je mbreti muzikes shqipetare! Cdo dhimbje e sjell me dashuri e embelsi ♥️Nuk besoj se ka njeri qe nuk gjen copez jete ne kenget e tua !

 • Alisa Fanh

  Alisa Fanh

  2 anni fa

  Nje keng e bukur edhe nje realitet qe po ndoth shume!!! Cmenden pas nje femre tjt edhe ato qe kan zgjedhur per jeten e tyre i len menje ane

 • Be Kind

  Be Kind

  2 anni fa

  0%droge

 • Marsela

  Marsela

  2 anni fa

  Alban Skenderaj me i miri i gjith kengetarve 😍❤️

 • Ervis Tusha

  Ervis Tusha

  2 anni fa

  Albani eshte kengetar qe me kenget qe beni prek cdo njeri se cdo kenge duket sikur ka qen pran cdo njeriu historin e ben tekst bravo alban je vertet artist