Alban Skenderaj & Miriam Cani - Bukuri e frikshme / Let me die with you / Ende ka shprese ( Live)

Pubblicato il 19 ott 2018
visualizzazioni 629 844
0

Nga Koncerti “Hapesira e nje endrre”

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 175  
 • Elisabeta Cekaj

  Elisabeta Cekaj

  2 anni fa

  Dy këngëtarët më të mir në Shqipërinë tonë që është mbushur me njerëz dhe kengetar fallco si ze ashtu dhe pamjen ja ber vetëm plastike.urime shum bukur jeni të pa arritshëm.

 • Anila Ballaj

  Anila Ballaj

  3 anni fa

  Një ndër çiftet me të bukura të esdrates shqiptare dhe dy këngëtarët me të pëlqyer 😍😍😍

 • Giselda Plaku

  Giselda Plaku

  2 anni fa

  Kush mendon që Albanitë jet pjesë e eurovision 2021 likr ❤️

 • Lori Deda

  Lori Deda

  3 anni fa

  Nje çift I perkryer

 • mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  Anno fa

  👑👑Qifti i mrekullueshem jeni kengtar te mrekullushem jeni oj zemraaa u gzofshit gjiton Ju duamm nga Kosova ♥️♥️

 • Giselda Plaku

  Giselda Plaku

  2 anni fa

  Nje ndër çiftet që përveç mirësi janë frymëzim ❤️❤️

 • kalia komanaku

  kalia komanaku

  Anno fa

  GOD KEEPS BOTH of you BLESSED ❤👑

 • anth chris

  anth chris

  3 anni fa

  Shumë bukur , unë jam romanich por më plqen muzika shqiptare bravo 👏👏👏👏❤❤

 • SuperBook Forever

  SuperBook Forever

  Anno fa

  Kur i shof te 2 te eshte shtim jete Albani +Mirjami =Perfekt 💙💙💙💙😍

 • Suzan Gerbeshi

  Suzan Gerbeshi

  Anno fa

  Bravo!!!! 👏🏻 AMAZING!! 🌹🌹🌹

 • Miranda Prifti

  Miranda Prifti

  Anno fa

  Siete meravigliosiiiiiiiiii, complimenti,belli e bravi.❤️❤️❤️👍👍👍

 • Mimi Elb

  Mimi Elb

  3 anni fa

  Jeni të mrekullueshëm..krenohemi me ju si popull Shqiptar 😍😘❤🌷

 • K L

  K L

  3 anni fa

  This is so beautiful, may God bless you both

 • Cheeky

  Cheeky

  3 anni fa

  Kenga ime e preferuar . E degjoj pothuajse cdo dite

 • 𝕾.𝕳

  𝕾.𝕳

  3 anni fa

  Zoti ju bekoft me shendet & lumturi !Mos marrshi sy 😍😍😍😍😍😍😍

 • Popcorn & Chill

  Popcorn & Chill

  3 anni fa

  Wow wow wow cfare prezence dhe interpretimi fenomenal 👌👏😍

 • Lily L

  Lily L

  2 anni fa

  Çifti me i shkelqyer .

 • Euglena Dervishi

  Euglena Dervishi

  2 anni fa

  Me te miret. Jeni adhurim dhe shembull❤❤

 • marko mark

  marko mark

  3 anni fa

  Jeni 2 yjet e muzikes SHQIPTARE ju uroj suksese ne jeten tuaj😍😍😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Yo Yo

  Yo Yo

  "Lem te vdes me ty, te jetoj ne ty" 💔