Alban Skenderaj - Vetëm ty (Hapesira e nje endrre - Live)

Pubblicato il 19 ott 2018
visualizzazioni 348 171
0

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 76  
 • 𝕾.𝕳

  𝕾.𝕳

  3 anni fa

  Kenge qe do plak cdo brez ...kenge qe godet ne shpirt. Kengetar, qe te mbush plot emocion, "je vetem ti Alban !!!!

 • its me every day!

  its me every day!

  3 anni fa

  Jan disa kenge qe do mbeten nder vite...kjo kenge eshte nje nder to! Kjo keng te been ty te jesh Alban Skenderaj...te duam🌼

 • ilda ilda

  ilda ilda

  3 anni fa

  Kenga me te cilen u dashurua 3 cereku I Shqiptareve 😊

 • Ela Sidorela

  Ela Sidorela

  3 anni fa

  Ze i mrekullushm njeri i jashtzakonshm

 • lulu lulu

  lulu lulu

  3 anni fa

  me mungon moter.ishte kenga me te cilen ti zgjoheshe xhdo mengjes.por ti jeton tek une tashme motrush dhe e di qe me ndjek ne xhdo hap timin nga aty larte ...

 • Emisa Petova

  Emisa Petova

  3 anni fa

  Artist eshte ai qe jep nje mesazh ne kenget e tij.dhe Albani e ben me se miri kte gje e meriton cdo fjal te mir.cdo lavdat e cdo bravo

 • Arta Nurce

  Arta Nurce

  Kryeveper kjo keng,gjithmon ne zemer e kam ❤️

 • Din Sulejmanasi

  Din Sulejmanasi

  2 anni fa

  Keng qe sdo te vdes kurr dhe do degjohet nder breza ..kenga qe u dashuruan dhe u cmenden shqiptaret

 • joelle kasaj

  joelle kasaj

  3 anni fa

  Edhe pas kaq shume vitesh kjo kenge mbetet nje kryeveper.

 • Ina Ina

  Ina Ina

  3 anni fa

  Sa kujtime me vin ne mendje kur degjoj ket keng..... The king 💖

 • J

  J

  2 anni fa

  E di qe ke kap shpirtin e njerzeve kur ata qendrojn ne kemb gjate gjith kenges dhe kendojn sebashku ne nje ze ❤️ Orkestra e mbrekullushme mu rengjeth mishi ne fillim te kenges. Suksese ❤️❤️

 • Liza Doci

  Liza Doci

  3 anni fa

  Nuk e kuptoj se cila këngë është më e bukur . Secila mê e bukur se tjetra , prandaj t'ë them me gjithë shpirt : TË KËNDOFTË ZEMRA !

 • visi mc

  visi mc

  3 anni fa

  keng qe dhuron gjithmon nje emocion ...

 • Moon Child

  Moon Child

  3 anni fa

  Kenge si kjo nuk perseritet kurre,magji❤❤

 • Ela Sidorela

  Ela Sidorela

  3 anni fa

  Legjend je alban ska si ty 😍 kjo keng kryeveper site gjitha lov lov lov lov love you

 • Mimoza Hoxha

  Mimoza Hoxha

  3 anni fa

  Sa here qe e degjoj eshte sikur e degjoj per here te pare..Albani eshte nje sinjor ne cdo gje..

 • Enxhi Rexhaj

  Enxhi Rexhaj

  3 anni fa

  😍😍😍❤️

 • Klea Muca

  Klea Muca

  3 anni fa

  Ze i mrekullueshem😍

 • Petrika Parizi

  Petrika Parizi

  Një nga Artistët më të mire qe kemi në shqipëri

 • Majlinda Bregu

  Majlinda Bregu

  3 anni fa

  Tani cdo gje ka nje kuptim,esht vec nje ndjenj pa fund parendim...<3<3<3<3<3