Alban Skenderaj - Vetëm ty (Hapesira e nje endrre - Live)

Pubblicato il 20 ott 2018
visualizzazioni 321 936
0

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti  
 • Delina metushi

  Delina metushi

  Mese fa

  Ky koncert mka cmendur ! Dua të përsëritet kam mall, gjei veten harroi cdo hall t’jetës . Mbas koncerteve recitale të Albanit jeta ime ristarton nga fillimi 👼

 • Roland Saraci

  Roland Saraci

  3 mesi fa

  Pershendetje!

 • Dis Bobi

  Dis Bobi

  3 mesi fa

  Me i miri melodi qe tknaq shpirtin shpresoj ta perjetoj 1 her ket emocion

 • dr3n5k1

  dr3n5k1

  4 mesi fa

  Koncerti ne PR me sjelli ketu..

 • Tiran Tirane

  Tiran Tirane

  4 mesi fa

  A

 • ardita zeqiri

  ardita zeqiri

  5 mesi fa

  Albert Teodor dy princat e halles💙💙

 • ardita zeqiri

  ardita zeqiri

  5 mesi fa

  Me mungon Ardian vllau im me i embli me i dashtun i me i sinqerti gjithmon ne zemren time engjulli im❤e mptres

  • Ani Lusha

   Ani Lusha

   2 mesi fa

   🥲⚘🦋

 • Arta Nurce

  Arta Nurce

  5 mesi fa

  Kryeveper kjo keng,gjithmon ne zemer e kam ❤️

 • masonilire

  masonilire

  6 mesi fa

  Perpos te gjithave, kjo kenge te ben te cilesosh brenda teje gjerat e pavlera qe ke bere ne te kaluaren apo qe je duke bere ne te tashmen....pjesa e mbetur eshte kjo krijimtari dhe ky artist i madh shqiptare ! Klm

 • mandeta Shengjergji

  mandeta Shengjergji

  8 mesi fa

  😭😭😭😭😭💔🤲🤲💖💖

 • Marigona Ylli

  Marigona Ylli

  10 mesi fa

  🤴⭐👌👍👏👏👏👏🙋‍♀️⭐🍹🍹🍹2021⭐⭐⭐⭐⭐⭐

 • Lorenc Llalla

  Lorenc Llalla

  11 mesi fa

  O Alban ti nuk je një këngetar, por një POET

 • Mirela Gega

  Mirela Gega

  Anno fa

  Perfekt👏👏

 • mandi selimaj

  mandi selimaj

  Anno fa

  Kenge shume e bukur o Alban jw njesh ne shqiperi.

 • Mehdi Alija

  Mehdi Alija

  Anno fa

  Drenica👍👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️🇽🇰🇽🇰

 • lamaj lamaj

  lamaj lamaj

  Anno fa

  🎇

 • armin albin

  armin albin

  Anno fa

  Awa wa sa mir hmmmm😢😢😢😧🙏

 • Luan Koshutova

  Luan Koshutova

  Anno fa

  Perfect.

 • Ben Hajruli

  Ben Hajruli

  2 anni fa

  I madh 🔝🔝

 • Pac Man

  Pac Man

  2 anni fa

  Super hiti Albanit heh sa vite larg eee

 • Euglena Dervishi

  Euglena Dervishi

  2 anni fa

  Thjesht kryeveper... je me i miri

 • okosmos moy

  okosmos moy

  2 anni fa

  Kujtime qe nuk I zhduk as Koha dhe as largesia....

 • Din Sulejmanasi

  Din Sulejmanasi

  2 anni fa

  Dritherim

 • Alina

  Alina

  2 anni fa

  E di qe ke kap shpirtin e njerzeve kur ata qendrojn ne kemb gjate gjith kenges dhe kendojn sebashku ne nje ze ❤️ Orkestra e mbrekullushme mu rengjeth mishi ne fillim te kenges. Suksese ❤️❤️

 • Irini Ceci

  Irini Ceci

  2 anni fa

  perla vete

 • Mili Dori

  Mili Dori

  2 anni fa

  bravo alban ishe je dhe do te jesh me i miri

 • Din Sulejmanasi

  Din Sulejmanasi

  2 anni fa

  Keng qe sdo te vdes kurr dhe do degjohet nder breza ..kenga qe u dashuruan dhe u cmenden shqiptaret

 • Elina Tsoura

  Elina Tsoura

  2 anni fa

  Bravo Alban je i paarritshem

 • Gerta B.N

  Gerta B.N

  2 anni fa

  I love it

 • ESna Ona 27

  ESna Ona 27

  2 anni fa

  No coment 😍❤

 • Fatime Bajrami

  Fatime Bajrami

  2 anni fa

  Nuk ka edhe nje si ti Alban keng qe degjon cdo gjenerat

 • Mimoza Hoxha

  Mimoza Hoxha

  2 anni fa

  Sa here qe e degjoj eshte sikur e degjoj per here te pare..Albani eshte nje sinjor ne cdo gje..

 • Din Sulejmanasi

  Din Sulejmanasi

  2 anni fa

  Nuk besoj te dali me keng me e bukur se kjo ne muziken shqiptare .misjon i pamundur

  • Kristina Xhuli

   Kristina Xhuli

   2 anni fa

   Nuk ka shqiperia kengetar si ty

 • P D

  P D

  3 anni fa

  Kryeveper

 • Vilson Mebelli

  Vilson Mebelli

  3 anni fa

  Ti je nona vete o i madh

 • Illyrian OfMallakastera

  Illyrian OfMallakastera

  3 anni fa

  Mbas sifonis orkestrale Duet te kishe kendiluar kengen e jo Duke kerkuar tel jashte ne drit do te kishe nje perputhije nejse

 • Elsa Proshka

  Elsa Proshka

  3 anni fa

  Thjesht ze perfekt alban bravo

 • Liza Doci

  Liza Doci

  3 anni fa

  Nuk e kuptoj se cila këngë është më e bukur . Secila mê e bukur se tjetra , prandaj t'ë them me gjithë shpirt : TË KËNDOFTË ZEMRA !

 • Ela Sidorela

  Ela Sidorela

  3 anni fa

  Ze i mrekullushm njeri i jashtzakonshm
  Ca ndjenjash percjell Albani kur kendon te dridheron zemren te mbush me frym ne cdo tinguj je nje njeri i papershkrushm alban 😍

 • Gjinovefa Drita

  Gjinovefa Drita

  3 anni fa

  sdo resht se degjuari kte super hit 😍😍se di sa here i kam dhene play gjithe kto vite 😉Mrekulli eshte kjo kenge Vetem ty

 • V .A

  V .A

  3 anni fa

  No coment🤗🤩

 • Ina Ina

  Ina Ina

  3 anni fa

  Sa kujtime me vin ne mendje kur degjoj ket keng..... The king 💖

 • Sonja Pirra

  Sonja Pirra

  3 anni fa

  Super 😍

 • Besi Xhaferaj

  Besi Xhaferaj

  3 anni fa

  No comments Nr Alban Skenderaj no comment............

 • Emisa Petova

  Emisa Petova

  3 anni fa

  Artist eshte ai qe jep nje mesazh ne kenget e tij.dhe Albani e ben me se miri kte gje e meriton cdo fjal te mir.cdo lavdat e cdo bravo

 • its me every day!

  its me every day!

  3 anni fa

  Jan disa kenge qe do mbeten nder vite...kjo kenge eshte nje nder to! Kjo keng te been ty te jesh Alban Skenderaj...te duam🌼

 • Majlinda Bregu

  Majlinda Bregu

  3 anni fa

  Tani cdo gje ka nje kuptim,esht vec nje ndjenj pa fund parendim...

 • Meri Gjoni

  Meri Gjoni

  3 anni fa

  Kenga me e bukur

 • d. korani

  d. korani

  3 anni fa

  Kjo kenge nuk ka per tu harruar ndonjehere

 • Moon Child

  Moon Child

  3 anni fa

  Kenge si kjo nuk perseritet kurre,magji❤❤

 • Enxhi Rexhaj

  Enxhi Rexhaj

  3 anni fa

  😍😍😍❤️

 • lulu lulu

  lulu lulu

  3 anni fa

  me mungon moter.ishte kenga me te cilen ti zgjoheshe xhdo mengjes.por ti jeton tek une tashme motrush dhe e di qe me ndjek ne xhdo hap timin nga aty larte ...

  • Ani Lusha

   Ani Lusha

   2 mesi fa

   🥲⚘🌸🦋

  • Sokol Sulaj

   Sokol Sulaj

   2 anni fa

   😭😭😭

  • ESna Ona 27

   ESna Ona 27

   2 anni fa

   😢😢

  • Majlinda Bregu

   Majlinda Bregu

   3 anni fa

   Oh zot :'(

 • ilda ilda

  ilda ilda

  3 anni fa

  Kenga me te cilen u dashurua 3 cereku I Shqiptareve 😊
  Kjo ju ve kapak te gjithave kengeve,,, ska me si kjooo

 • Admir Fero

  Admir Fero

  3 anni fa

  Artisti me i mire Shqipetar

 • Ela Sidorela

  Ela Sidorela

  3 anni fa

  Legjend je alban ska si ty 😍 kjo keng kryeveper site gjitha lov lov lov lov love you

 • Sidorela Hysaj

  Sidorela Hysaj

  3 anni fa

  Kenge qe do plak cdo brez ...kenge qe godet ne shpirt. Kengetar, qe te mbush plot emocion, "je vetem ti Alban !!!!

 • d. korani

  d. korani

  3 anni fa

  Super singer

 • eminem marshall

  eminem marshall

  3 anni fa

  kryeveper pz allall 😍😍

 • ANTONETA TU

  ANTONETA TU

  3 anni fa

  🤗

 • visi mc

  visi mc

  3 anni fa

  keng qe dhuron gjithmon nje emocion ...

 • ardit kalaja

  ardit kalaja

  3 anni fa

  Hiti i dekades se fundit.

 • JULofficialchannel

  JULofficialchannel

  3 anni fa

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Dea Hoxha ッ

  Dea Hoxha ッ

  3 anni fa

  Ur the best!!!

 • joelle kasaj

  joelle kasaj

  3 anni fa

  Edhe pas kaq shume vitesh kjo kenge mbetet nje kryeveper.
  💕 💕 💕 💕 💕 💕

 • Lola Λολα

  Lola Λολα

  3 anni fa

  😍😍😍😘😘😘😘😘

 • Klea Muca

  Klea Muca

  3 anni fa

  Ze i mrekullueshem😍