Miriam Cani - Ne parajse (Official Video HD )

Pubblicato il 9 nov 2018
visualizzazioni 1 202 992
0

Available on: acromaxmedia.lnk.to/NeParajse
Music: Kledi Bahiti
Lyrics: Alban Skenderaj
Audio Production: Threedots Production
Video: Talelli Production
Styling: Miranda Dupi , Frederika Arti Martesor
Make Up: Suela Cangu

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti  
 • Aggelos2008 Shahinai

  Aggelos2008 Shahinai

  5 mesi fa

  SUPER!!!!😍😍😍💖💖💖💞

 • Imriana

  Imriana

  11 mesi fa

  Beautiful song ♥️

 • Raju arora

  Raju arora

  Anno fa

  Love from India

 • Marigona Ylli

  Marigona Ylli

  Anno fa

  thanks por ket kengë ⭐💏⭐👌👍☝️🙏🇦🇱🇽🇰👏👏👏👏👏🤷‍♀️🙋‍♀️💞⭐⭐👸🤴🤷‍♀️🙋‍♀️☝️🙏⭐⭐🍹🍹🍹🍹👏👏👏👏👏👏

 • Gena Aliaj

  Gena Aliaj

  Anno fa

  ¹

 • Matej 63

  Matej 63

  Anno fa

  Thanks me later...🤷‍♂️💁‍♂️
  Jo nuk jam ëngjëll pa faj,
  Kam dhe një faj
  Por ti thjesht më pranon
  Për atë që jam
  Me ty jam lart e në majë
  Lart e në majë
  Asgjë s'është përgjithmonë,
  Kështu të paktën thonë
  Dhe në parajsë, dhe në parajsë
  Do të vi me një frymë ty të kërkoj
  Dhe në parajsë, dhe në parajsë,
  Do ti bind t'më lejojnë të takoj
  Ne të dy nuk jeni njësoj,
  Nuk jeni njësoj
  Ti më plotëson, ti më përmirëson
  Përjetësinë me ty e jetoj,
  Me ty e jetoj
  Një jetë nuk më mjafton,
  Jo nuk më mjafton
  Dhe në parajsë, dhe në parajsë
  Do të vi me një frymë ty të kërkoj
  Dhe në parajsë, dhe në parajsë,
  Do ti bind t'më lejojnë të takoj
  Dhe në parajsë, dhe në parajsë
  Do të vi me një frymë ty të kërkoj
  Dhe në parajsë, dhe në parajsë,
  Do ti bind t'më lejojnë të takoj

 • Marigona Ylli

  Marigona Ylli

  Anno fa

  🙋‍♀️👸💕💗⭐⭐⭐⭐⭐🔊🎶🎶🎶🎶🎵🎵🎵🎵🌹🌹🌹🌹🍹🤷‍♀️🍹👏👏👏👏👏👏👏

 • Vlore alb

  Vlore alb

  Anno fa

  💗💗💗

 • indrit sana

  indrit sana

  Anno fa

  Ti meriton dicka te vecante per kete kenge 😊

 • Geri Anxhela

  Geri Anxhela

  Anno fa

  Je me e mira Miriam bashk me Albanin

 • Panjola Naqellari

  Panjola Naqellari

  Anno fa

  Y

 • Enver Bicaku

  Enver Bicaku

  Anno fa

  Bravo mirjam na kenaqe je super

 • Enver Bicaku

  Enver Bicaku

  Anno fa

  Kenga ime preferuar

 • *_Tatiana_* T

  *_Tatiana_* T

  Anno fa

  Kush e degjon akoma kte keng te bej ✌️😂

  • Martina Tabaku

   Martina Tabaku

   5 mesi fa

   ✌️

 • Halim Habilaliaj

  Halim Habilaliaj

  Anno fa

  😘😍

 • free fire HD

  free fire HD

  Anno fa

  Super fantastic mirjam yll bote je ☆☆☆ ♡♡♡♡♡♡

 • Ilira

  Ilira

  Anno fa

  Kush e degjon akoma kete kengen? 2020

  • kejsi dedja

   kejsi dedja

   7 mesi fa

   Edhe ne 2021

  • Brunilda Brahimllari

   Brunilda Brahimllari

   Anno fa

   Unë

 • pegi sulstarova

  pegi sulstarova

  Anno fa

  Ti duhet te jesh shembull per te gjitha kengetaret

 • Fabiola Saliko

  Fabiola Saliko

  Anno fa

  😥😥😭😭

 • Amelia Gega

  Amelia Gega

  2 anni fa

  Ti je idhulli im Miriam 😘😘😘😘😘

 • Bruna

  Bruna

  2 anni fa

  Miriam Bravooo 👏👏
  Like per ate qe mendojne si une qe kjo kenge e bukur te plotesone brenda shpirtin ...Dhe ne parajse

 • Ervin Lila

  Ervin Lila

  2 anni fa

  Miriam Cani je ikone e muzikes shqiptare

 • Reni Vloshi

  Reni Vloshi

  2 anni fa

  NENTOR 2019❤

 • Maria Bucka

  Maria Bucka

  2 anni fa

  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

 • Amelia Gega

  Amelia Gega

  2 anni fa

  Miriam ke nje ze te mrekullueshem.❤

 • Shaqir Quka

  Shaqir Quka

  2 anni fa

  Nji gift I perkryer she muzikante te KOHES se veshtire ,we,na ezbukurojne me MUZIKEN e dashurine e tyre.

 • Voyage Tour

  Voyage Tour

  2 anni fa

  uau😢😢😢 me pelqeu shume

 • Lindita Prendi

  Lindita Prendi

  2 anni fa

  I liket this song🥰🤤😍❤🙏

 • Pashaj Edison

  Pashaj Edison

  2 anni fa

  Hynore kenge!*_*🍷🌹💖🌟🌞!!!

 • Olti Qoshku

  Olti Qoshku

  2 anni fa

  Bravo ,je më e mira 😘😘😘😘

 • Irsa Brahimi

  Irsa Brahimi

  2 anni fa

  Perfect😙😙😙😙

 • Irsa Brahimi

  Irsa Brahimi

  2 anni fa

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

 • Irsa Brahimi

  Irsa Brahimi

  2 anni fa

  ❤❤❤❤❤Miriam❤❤❤❤❤❤

 • Mirela Hotza

  Mirela Hotza

  2 anni fa

  Mirjam je e mbrekullushme❤

 • Gezim Mamica

  Gezim Mamica

  2 anni fa

  E ke zerin shume te bukur mua per vete me mahnit ,like kush mendon qe Miriami eshte me e mire😇😇😇😇😇😇

 • Ajna Caka

  Ajna Caka

  2 anni fa

  si engjell je Miriam 😇

 • Elio Nardi

  Elio Nardi

  2 anni fa

  Kjo kengetare eshte per njerzit qe degjoj e... Jo per shurdhet qe vetem shohin..

 • Alma Salaj

  Alma Salaj

  2 anni fa

  Sa e bukur kjo Mirjami

 • klea klea

  klea klea

  2 anni fa

  O zot ç'far zeri !!!!!! Je me e mira. Jam fansja jote dhe e Albanit. I love you!!!!! ❤❤❤❤💝💝💝💝💟💟💟💟💕💕💞💞💞💘💘💘💘💘💘💘💘😉🙌🙌💖💖💖

 • fotini kutulla

  fotini kutulla

  2 anni fa

  E papare nuk kam fjale!

 • Eli Sako Rusi

  Eli Sako Rusi

  2 anni fa

  Miriam je vertet e mrekullueshme.
  Like kush mendon se Miriami esht super kengetare! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ :)

 • idk idc stfu

  idk idc stfu

  2 anni fa

  Bravo.Ti dhe albani jeni me origjinalet me te miret.Vazhdoni keshtu!👍👍👍👏👏

 • Shqiponja Përri

  Shqiponja Përri

  2 anni fa

  Kjo kenge eshte shume perfekte

 • next next

  next next

  2 anni fa

  Bravo miriam je origjinale dhe e thjeshte prandaj nxjerr gjithmone klipe super sepse ske nevoje te dalesh nudo per te fituar like sic bejn te gjitha kengetaret e reja sot .ti meriton te gjitha liket e botes per kto klipe te bukura qe sjell me tekst e muzike shume qetesuese e domethenese....................dhe ne parajse do ti bind tme lejojne te takoj ....ti me ploteson ti me permison perjetesine me ty jetoj......

 • klea klea

  klea klea

  2 anni fa

  O zot ç'far zeri. Je nje super kenetare Miriam. Jam fansja jote. Je yll shqiperie. 💕💕💕💕

 • Ilir Lamcja vidjo

  Ilir Lamcja vidjo

  2 anni fa

  me ke pelqyer kur erdhe nga gjermania qe kendove me ato shoqet e tua gjermane klb mikja ime jam fnci yt

 • João Ricardo Cardoso Cruz

  João Ricardo Cardoso Cruz

  2 anni fa

  I don't understand Albanish, but congratulations and salute from Brazil!!!

 • Elis Lisi Alb

  Elis Lisi Alb

  2 anni fa

  Jet fare suksese ✌

 • Hamite Hoxha

  Hamite Hoxha

  2 anni fa

  Super yll🤩😘

 • Etleva Dähne

  Etleva Dähne

  2 anni fa

  Llokum&Diamant te kam&kemi🇩🇪🇦🇱

 • universal love

  universal love

  2 anni fa

  💕💕💕💕💕

 • Ela Marini

  Ela Marini

  2 anni fa

  Why doesnt this have milions of views? Oh I forgot we dont appreciate `REAL MUSIC`!!!

 • egi

  egi

  2 anni fa

  Shqiperia e cudirave ngado, kjo kenge vetem 600 mije klikime dhe enca me miliona !!!

 • soccer stars

  soccer stars

  2 anni fa

  Shume bukur

 • Shpetim Esma

  Shpetim Esma

  2 anni fa

  e bukur kenga miriam

 • Esmeralda Shimili

  Esmeralda Shimili

  2 anni fa

  😍⚘

 • Esmeralda Shimili

  Esmeralda Shimili

  2 anni fa

  Bravo miriam dhe fustani shume i bukur❤

 • Deti Kuq

  Deti Kuq

  2 anni fa

  Interpretim i shkelqyer dhe videoklip shume i bukur nga Prespa Shqiptare .

 • eva troja

  eva troja

  2 anni fa

  Cdo kenge e jotja degjohet ne cdo kohe. Muzike qe te clodh shpirtin. Shijojeni njerez!

 • Dhimitri Berat

  Dhimitri Berat

  2 anni fa

  Je fantastike Miriami

 • Lea Mehini

  Lea Mehini

  2 anni fa

  Je e vetmja qe nuk je ndikuar nga zhveshja nga prostitucioni bravo respekte ❤je me e mira dhe e till do mbetesh

 • merita angel

  merita angel

  2 anni fa

  Keng shpirti

 • Martin Shkembi

  Martin Shkembi

  2 anni fa

  Love u ❤️......

 • Dhjonis Tushe

  Dhjonis Tushe

  2 anni fa

  .....

 • Eugen Meka

  Eugen Meka

  2 anni fa

  Vidjoklip i bukur.
  Zgjedhje e bukur Prespa e madhe❤

 • nobusa remi

  nobusa remi

  2 anni fa

  dhe ne parajse dhe ne parajse do te vij me nje fryme ty te kerkoj dhe ne parajse dhe ne parajse do ti bind te lejojne te takoj.

 • Altin Ademi

  Altin Ademi

  2 anni fa

  bravoooo

 • Xhesiana Caushi

  Xhesiana Caushi

  2 anni fa

  Krusita eshte zeri ne fund?

 • oran prizren

  oran prizren

  3 anni fa

  Qyrni qfar komenti kum shkru hejj albani sa i bukur po duket me atë te kuqe

  • Aishe Byberi

   Aishe Byberi

   2 anni fa

   Eshte vajze nuk eshte Albani😁

 • Mariana Hadari

  Mariana Hadari

  3 anni fa

  bravo shum bukur miriam jam fansja jote

 • super xhamadani vij vij

  super xhamadani vij vij

  3 anni fa

  Miriam mos shko ne parajse

 • Eni Tare

  Eni Tare

  3 anni fa

  n parajs e bukur kjo keng

 • klinton korbi

  klinton korbi

  3 anni fa

  super keng like u ❤❤

 • Sonila26 Gjyshja

  Sonila26 Gjyshja

  3 anni fa

  shume bukur miriam shkelqen si gjithmone je super ☺☺

 • klodi daci

  klodi daci

  3 anni fa

  sh e bukur kenga.thjeshtesia eshte dhe do jete e bukur gjithmon.suksese zemer

 • Egina Egina

  Egina Egina

  3 anni fa

  👏👏👏👏👏👏

 • Elis Pira

  Elis Pira

  3 anni fa

  !?

 • Malvina Karkanjozi

  Malvina Karkanjozi

  3 anni fa

  Ti je nje ylll nje drite .super kenge super ze super mrekulli .Jam dashuruar me kte kenge.😍😍

 • tani rapaj

  tani rapaj

  3 anni fa

  o zot ca mbrekullie❤💫

 • Ligerta R

  Ligerta R

  3 anni fa

  Love it ❤

 • Ana Kodra

  Ana Kodra

  3 anni fa

  Love You♥♥

  • Klisena D

   Klisena D

   2 anni fa

   🙏🙏❤❤

 • Gretilda Kekezi

  Gretilda Kekezi

  3 anni fa

  Shume bukur Miriam Cani

 • BRU SPATHI

  BRU SPATHI

  3 anni fa

  Suksese 👏👏

 • Lea Mehini

  Lea Mehini

  3 anni fa

  Kjo keng si meriton disliket

 • KATY MARSI

  KATY MARSI

  3 anni fa

  Thjeshtesia dhe zeri jot me.ben ti degjoi 100 ber ne dit kenget e tua..komplimenti dhe suksese te metejshme Miriam

 • Kejla Shametaj

  Kejla Shametaj

  3 anni fa

  Super mirjam bravo 🖐🖐👀

 • sidorela gjergji

  sidorela gjergji

  3 anni fa

  Thjesht mrekulli

 • Eva Zylyftari

  Eva Zylyftari

  3 anni fa

  Melodia qe ka kjo kenge te ben te mendosh se je vertet ne Parajse!

 • Fjolla Jusufi

  Fjolla Jusufi

  3 anni fa

  Kenge e bukur,zeri i embel mirepo mos qendro pothuajse gjithmon nen hijen e Albanit! Publiko me shpesh kenge,i duhesh tregut muzikor !

 • Eva Mehilli Evush

  Eva Mehilli Evush

  3 anni fa

  Shume super kenga miriam🌸👏👏👏😍😍😘

 • aulora beqiraj

  aulora beqiraj

  3 anni fa

  dhe ne parajse do vij te kerkoj 😍😍

 • Γιουργκεν Χ

  Γιουργκεν Χ

  3 anni fa

  Lela lela

 • Nadire Tahiri

  Nadire Tahiri

  3 anni fa

  Tekstin pls

 • henriik green

  henriik green

  3 anni fa

  bukur shum suksese

 • Serano Defranco

  Serano Defranco

  3 anni fa

  E Bukur vertet brv urime te dyve si cift

 • Shaziman Rricku

  Shaziman Rricku

  3 anni fa

  😇😇

 • Faih 11

  Faih 11

  3 anni fa

  Ne cfare vendi eshte ber videoklipi?

  • Aishe Byberi

   Aishe Byberi

   2 anni fa

   Prespe😘

 • mm Reen

  mm Reen

  3 anni fa

  Bellissima 😍😍

 • Samsung 1

  Samsung 1

  3 anni fa

  😘😍😍😍

 • Stelina Musta

  Stelina Musta

  3 anni fa

  Kenge super.Sic din me be vetem ti.