Alban Skenderaj - Nese thua PO (Official Video HD)

Pubblicato il 8 lug 2013
visualizzazioni 5 685 674
0

Now available on
Deezer: www.deezer.com/album/13093140
Spotify: open.spotify.com/album/0RccWR...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/nes...
E vetmja Faqe zyrtare ne FACEBOOK:
Alban Skenderaj: AlbanSkender...
iTunes: itunes.apple.com/de/artist/al...

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 811  
 • Nhung Tran

  Nhung Tran

  5 anni fa

  from Vietnam to lovely Albania! My boyfriend is from Albania and he loves this song so much and so do I. Such a great song!

 • alent lika

  alent lika

  8 anni fa

  i love this song .. this song reminds me the good moments that i had.. go on ,on this alban your songs are the best.. you are my favorite singer ..

 • Klea S

  Klea S

  Anno fa

  Nese ti me do pa asnje kusht

 • Arish Mistry

  Arish Mistry

  8 anni fa

  I've heard this song so many times, I have it on my Iphone and actually learnt the lyrics!!
  No clue what he's saying but my albanian friend gave me the gist of it <3 Ta puf!

 • Elena Bugaets

  Elena Bugaets

  3 anni fa

  Though I live far from Albania, I've discovered Alban as a singer for myself and his amazing voice and this song is one of my favourites ♡♡

 • Elena Bugaets

  Elena Bugaets

  5 anni fa

  The most beautiful song! Greetings from Gerogia, Tbilisi

 • erlisa zgjani

  erlisa zgjani

  7 anni fa

  My favorite Albanian singer . Amazing lyrics and voice 

 • MozaLoveMusic

  MozaLoveMusic

  8 anni fa

  I can not get enough of your songs and voice, you're awesome ♥ love this new song ;))

 • Joana Veshi

  Joana Veshi

  5 anni fa

  I love Albanian songs from greece😚😘

 • roula ar

  roula ar

  7 anni fa

  Nice song !! im from greece and i love alban sk. ! he is Good singer !

 • MANUELA POTOMI

  MANUELA POTOMI

  8 anni fa

  I adore his voice. ♥

 • Eduardo Lobato

  Eduardo Lobato

  2 anni fa

  I'm from Mexico and I freaking love this song and I seriously can't stop listening at it

 • Baerghet Trulmaelder

  Baerghet Trulmaelder

  8 anni fa

  A-W-E-S-O-M-E song!
  Love from Greece;D
  Αλβανία<3

 • Alejna Nuhiju

  Alejna Nuhiju

  6 anni fa

  Po kush the refuzon ty Alban 😂😍😘Love U.

 • marsida Shqepa

  marsida Shqepa

  8 anni fa

  jeni cift perfekt , te ishin te gjithe meshkujt dhe femrat shqiptare me kaq kultur sa keni ju te dy , kaq njerez me shpirt te mire dhe te mirkuptueshem. Mirjami eshte femra ideale per Albanin , te ishin te gjithe meshkujt si ty Alban qe i bejn te dashures se zemres nje kenge , qe i propozojne me kaq romantizem . jeni cift perfekt . Mirjam te fala nga Marsi e di se kush jam se kemi folur bashke..

 • Flamur Z

  Flamur Z

  6 anni fa

  I'm in love with song , this is my summer vibe :) kurr me pare nuk e kisha ndegjuar Albanin , Tash esht favoriti im .. Te lumte

 • Julia Juls

  Julia Juls

  8 anni fa

  This is an amazing song! Love it <3

 • lorelaigilmor

  lorelaigilmor

  8 anni fa

  e adhuroj ket keng, te kam degjuar dhe live alban, emozion i papar :)

 • BadGirl xXx

  BadGirl xXx

  8 anni fa

  Alban je nje kengetar i mrekullueshem dhe nje njeri shume i mire !

 • Entela Rucaj

  Entela Rucaj

  Anno fa

  Nëse ti vërtet mua me do ne te dy do jemi nje ♥️....nese ti më thua PO unë për ty do ekzistoj bashkë me ty...