Miriam Cani - Sa shume te dua

Pubblicato il 14 gen 2021
visualizzazioni 2 901 779
0

Music: Alban Skenderaj, Elgit Doda
Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda
Mix & Master: Lorenc Aliaj
Photo by Rezarta Shkurta

❤️ Gezuar ditelindjen DUAM ❤️

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6iOtcd...
iTunes: music.apple.com/us/album/sa-s...
acromaxmedia.lnk.to/SaShumeTe...

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti  
 • Minushe Deliu

  Minushe Deliu

  6 giorni fa

  😍😍😍😍😍😍

 • Zhaku Muharremaj

  Zhaku Muharremaj

  10 giorni fa

  ❤️😍

 • Baki Muçaj

  Baki Muçaj

  12 giorni fa

  Largoni negativitetin

 • R.H

  R.H

  16 giorni fa

  Perveq qe me pelqen si nga vokali si nga karakteri je nje femen unike kjo kenge me lidh edhe me shume me ty sepse edhe une e dua djalin tim po kam dhe vajzen me te madhe se djali njesoj si ti me duket se une i kam shkru kto fjal e kam te njejten ndjesi

 • Irma Hasolli

  Irma Hasolli

  21 giorno fa

  Jjpp1l.8

 • Dyzi Skura

  Dyzi Skura

  23 giorni fa

  Wow

 • Sheqere Gjata

  Sheqere Gjata

  Mese fa

  un do jem aty me ty gjith jeten 😍😍😍😍😍😍😍

 • OM 1212

  OM 1212

  Mese fa

  🥰♥️💕❤️😘

 • Dj Bruelin Bahiti

  Dj Bruelin Bahiti

  Mese fa

  Ava Max - Sweet But Psycho.

 • Dashe Hysa

  Dashe Hysa

  Mese fa

  Paqe..embelsi..bukuri..ndjenje,gjithcka ne nje kenge!

 • A.M❄

  A.M❄

  2 mesi fa

  Kenga me e bukur qe kam par😍😍😍😍😍😍💖💖💖❤💖❤💖🤍🤍🤍💖

 • efti vvezuli

  efti vvezuli

  2 mesi fa

  Sa shume te dua 🥺

 • Enkeleida Xhengo

  Enkeleida Xhengo

  2 mesi fa

  Amin o zot na bro familjen se me ty jemi 🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲

 • Kydret Lacej

  Kydret Lacej

  3 mesi fa

  Shume emocionuse qe e nden cdo nane qe ka femije ❤

 • gledjapapa93

  gledjapapa93

  3 mesi fa

  ♥️🎶the best Albanian singer 🇦🇱!!! You are the best ! I adore your songs !!♥️🎶🎶

 • Qamile Pasho

  Qamile Pasho

  3 mesi fa

  Mirjam
  Alban jeni

  Preferuarat
  E
  Mi❤️❤️

 • Disney rapai

  Disney rapai

  3 mesi fa

  Les senfene ile on tout les chous ilet lamour de ma vie bizou bizou miriem 💋❤💋❤💋❤💋❤

 • The beautiful Paintings.

  The beautiful Paintings.

  3 mesi fa

  Shuuuuuume e bukur!!!! Kur degjoj kete kenge me vjen Te caj dhe Te emocionohem pa mase! Te qeteson shpirtin e mendjen! Brilante kjo kenge!

 • Nerta mihal

  Nerta mihal

  3 mesi fa

  🥰

 • Ernest Gozhdari

  Ernest Gozhdari

  4 mesi fa

  Sa shum te dua

 • Sam Store

  Sam Store

  4 mesi fa

  Kjo kenge shpirti na kenaq flm shum zoti u bekoft familjarisht👏👏👏👏❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏

 • Endrit Shkembi

  Endrit Shkembi

  4 mesi fa

  Psesim kengen tjeter

 • Ema Ballhysa

  Ema Ballhysa

  4 mesi fa

  😙😙😙😍😍🙂🙂💞💞💖💘💘👸👸 😊💋💋💐💐

 • Endrit Shkembi

  Endrit Shkembi

  4 mesi fa

  😅

 • Endrit Shkembi

  Endrit Shkembi

  4 mesi fa

  Sa do kem frym me ty do kedoj

 • Endrit Shkembi

  Endrit Shkembi

  4 mesi fa

  Kemgen tjeter

 • Dea Alushaj

  Dea Alushaj

  4 mesi fa

  😝❤️❤️❤️👏😌

 • Redmi Gold

  Redmi Gold

  4 mesi fa

  Dhe mu sme plq si kenge gusto gusto

 • Lepurushi TV

  Lepurushi TV

  4 mesi fa

  Dashuria me e paster ne kete bote!

 • Erbjol Sharka

  Erbjol Sharka

  4 mesi fa

  Bukur

 • Lumi Lumturi

  Lumi Lumturi

  4 mesi fa

  Te rroj djali nje kenge fantastike

 • Lima Mollosmani

  Lima Mollosmani

  4 mesi fa

  Mirjam alban jeni prinder dhe bashkshort te mrekullueshem keshtu te ishin te gjith çiftet do ecte kjo bot

 • Raina

  Raina

  4 mesi fa

  Shum e bukur mirjam

 • Luiza Likaj

  Luiza Likaj

  4 mesi fa

  Kenge shpirti!!!

 • Lyrics Chanel

  Lyrics Chanel

  5 mesi fa

  Ishalla zoti e bekon Tezen time me nje femije

 • Emma Hasandoci

  Emma Hasandoci

  5 mesi fa

  H et ´h’y

 • fatmira lleshi

  fatmira lleshi

  5 mesi fa

  Dhe kur me sheh me ate shikim idhe gjithqka shpirtit tim 😍😍

 • Adelina Cacaj

  Adelina Cacaj

  5 mesi fa

  Zoti ju bekofte familjarishte!

 • sanja stasi ❤️

  sanja stasi ❤️

  5 mesi fa

  SA shum te dua biri ime I vogli ime sot ti Ben 4muajsh SA shummm te dua biri ime 🥰🥰😍🤩🤩🎁ti je dhurta me bukur Ne bot

 • armela Gekaj

  armela Gekaj

  5 mesi fa

  Nena eshte bota jonë nena eshte yll per ne ♥️♥️

 • Borsh Albania🇦🇱

  Borsh Albania🇦🇱

  5 mesi fa

  Thjeshte fantastike.
  Like kush mendon si une.

 • ardita zeqiri

  ardita zeqiri

  5 mesi fa

  Azdreni djelli shkelqimi yt zemra e mamit Aurora kuklla ime me e bukura e mamit me shtat bajrak💙❤

 • Ermir Gode

  Ermir Gode

  5 mesi fa

  Wow

 • Zezi Xhihani

  Zezi Xhihani

  5 mesi fa

  Miriam shume e bukur kiJo kenka

 • erdi dokaj

  erdi dokaj

  5 mesi fa

  Ti
  Nese di
  Sa vlen per mua
  Ti
  E nese di
  Sa shum te dua
  Ti
  I jep kuptim diteve t'mia
  Ti
  Je me shum se dashuria
  Sa do kem frym
  Me ty do kendoj
  Me ty, me ty do vallzoj
  Cdo dit, nuk lodhem ta them
  Sa shum te dua
  Dhe kur me sheh me ate shikim
  M'ke dhen gjithcka shpirti im
  Cdo dit, nuk lodhem ta them
  Sa shum te dua
  Flij, i qet ti shpirt
  Ne kraht e mia
  Flij, dhe me trego c'esh lumturia
  Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem
  Un do jem aty, me ty gjith jeten
  Sa do kem frym
  Me ty do kendoj
  Me ty, me ty do vallzoj
  Cdo dit, nuk lodhem ta them
  Sa shum te dua
  Dhe kur me sheh me ate shikim
  M'ke dhen gjithcka shpirti im
  Cdo dit, nuk lodhem ta them
  Sa shum te dua
  Dhe kur me sheh me ate shikim
  M'ke dhen gjithcka shpirti im
  Cdo dit, nuk lodhem ta them
  Sa shum te dua

 • elena leba

  elena leba

  5 mesi fa

  Shume dashuri e mbrekullushme 😍💕💕💐

 • Anita Alimehmeti

  Anita Alimehmeti

  5 mesi fa

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Anita Alimehmeti

  Anita Alimehmeti

  5 mesi fa

  Shume kenge e bukur 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 • Anita Alimehmeti

  Anita Alimehmeti

  6 mesi fa

  ♥️♥️♥️

 • Overturn Thrill

  Overturn Thrill

  6 mesi fa

  eshte pak ti japesh "like" kesaj kenge. Ju faleminderit qe na kenaqni kaq shume. Jeni vlere e padiskutueshme ne muziken shqiptare.

 • endboss gamer

  endboss gamer

  6 mesi fa

  Femija eshte jeta per prinderit Pa femij Ska Jet ❤️❤️❤️

 • Elsa Dula

  Elsa Dula

  6 mesi fa

  Kete kenge ua pershendes femive te ,qe jane arsyja e jetes time ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤mami u do shume shume shume ..........pa fund

 • Lulzime Senka

  Lulzime Senka

  6 mesi fa

  Super keng 🥰🥰

 • milan milano

  milan milano

  6 mesi fa

  ❤❤

 • Esuida Lickollari

  Esuida Lickollari

  6 mesi fa

  Sa here degjoj kete kenge vetem qaj sa e deshiroj te kem e un nje femije ne krahe te kene jeten e gjate gjithe femijet O Zot

  • Elsa Ukaj

   Elsa Ukaj

   6 mesi fa

   Shpresoj qe shume shpejte te te plotesohet deshira ❤️

 • SONILA QOLI

  SONILA QOLI

  6 mesi fa

  Ggidulfbnbouggbn

 • Al Grameno

  Al Grameno

  6 mesi fa

  Sa keq qe janë miq me Erion Veliaj. Gjynah...

 • klea❤sy bukra

  klea❤sy bukra

  6 mesi fa

  Zemra Ime Jeta ime polt nje 1 vit me ty dashuri Jeta ime je dashuria e shpirti Tim merkullia jone zemra ime shpirti ime e kisha degjuar fjalen femija eshte bekim sa shum pirta takimn me biri ime ti je dashuria ime shipirti ime zemra ime Jeta ime lumtura ime ti je Kuptimi jets time ajden erdhe ti ne jet qe me zbukuruave zemrn time dhe shipirti ime te ndjeva aromen tende I pari ime ti mesova se cafr do thet dashuri per mberti ime te duaaaaaa ajden😚😚😚😍😘😙😇😇😙😇😙😇❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 😙😙😙😙😍😙😍😙😙😙😍😚😘😘😘😍😍😘😘😘😘😚😚😚🤗😚🤗🤗🤗🤗😙😙ti je gjithshka per mua

 • Anna Maria Qendro

  Anna Maria Qendro

  6 mesi fa

  .

 • Flo Flo

  Flo Flo

  7 mesi fa

  Hymni i tgjithave Nënave ! Per Femijet e tyre 😍

 • Arlind Musabelliu

  Arlind Musabelliu

  7 mesi fa

  Super miriam Yll i vertet Duami🥰😍🌹💋💋💌

 • Vjollca Bekshiu

  Vjollca Bekshiu

  7 mesi fa

  Kenge e bukur nuk ka ndjejsi me e bukur kur behesh nene femija eshte gezimi lumturi e jetes kuptimi i jetes per keta engjej jetojm ne kete bote

 • Pjeter Alia ✝️

  Pjeter Alia ✝️

  7 mesi fa

  Bravo!Kenge shume e bukur!Zoti ta bekofte djalin.🧡🤩🥰🙏

  • Sabri Zymeri

   Sabri Zymeri

   7 mesi fa

   Miriamcani

 • Blerta Dobson

  Blerta Dobson

  7 mesi fa

  Kjo këngë...
  Nuk ngopem duke e degjuar dhe qare nga emocionet e gezimit....❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹
  Jeni kryeveprat e muzikës shqiptare.

  • eljana buci

   eljana buci

   2 mesi fa

   Dashuriiii ❤❤❤❤❤

 • zana tafa

  zana tafa

  7 mesi fa

  nje keng super e bukur

 • Ardit Tola

  Ardit Tola

  7 mesi fa

  kenge e mrekulleshme

 • Irena Kasemi

  Irena Kasemi

  7 mesi fa

  Tecvz. Gettczbh did they do it

 • Leonel Gjeta

  Leonel Gjeta

  7 mesi fa

  Sa kenge e bukur!

 • Nadine Isufi

  Nadine Isufi

  7 mesi fa

  sa e bukur do te jet melodia ime dhe e djalit tim

 • Nova M.

  Nova M.

  7 mesi fa

 • Nertila Abeshi

  Nertila Abeshi

  7 mesi fa

  Sa me emocjonon kjo keng , djali esht jetà imeeeeee

 • Adelina kuqi

  Adelina kuqi

  7 mesi fa

  😊👏👏👏

 • FF ARIOL

  FF ARIOL

  7 mesi fa

  Sa i dukur dhe sa i emdel💜💜💜❤️♥️💓💞💞💕💕💕💞💓💓♥️❤️❤️💜💜💜💜💜❤️❤️💜

 • Monda Shehaj

  Monda Shehaj

  7 mesi fa

  Je nje familje mbrekullueshme per tu mar shembull,qofshi gjithmon te lumtur!!!

 • nertila seranaj

  nertila seranaj

  7 mesi fa

  Nuk ka si femija😙😙

 • Seriale te bukura😍

  Seriale te bukura😍

  7 mesi fa

  Super kenge. Edhe mua prinderit kete kenge me vune per ditelindje. Miriam cani kendo shume bukur. Kete kenge e degjoj dite per dite😍😍😍

 • amangas Nebiu

  amangas Nebiu

  7 mesi fa

  ,❤❤❤❤

 • Yll Krasniqi

  Yll Krasniqi

  7 mesi fa

  Permbushja e jete eshte femija i cili ve kapak lumturise ne jete. Shume kenge e bukur besoj qdo nene e gjene veten tek keto fjale

 • carina Neasebor

  carina Neasebor

  7 mesi fa

  🎶 lovely, I would definitely make the english version. The melody , the words 🤩 The best of luck !

 • Bardha A

  Bardha A

  8 mesi fa

  Mrekullisht bukur

 • Tatjana Hasaj

  Tatjana Hasaj

  8 mesi fa

  Te lumt goja . Te kendon shpirti .

 • Lacivert Beyaz

  Lacivert Beyaz

  8 mesi fa

  Kjo kenge eshte nje perle e verte! 👏👏👏👏

 • Bardha A

  Bardha A

  8 mesi fa

  Keni bere nje kenge te mrekullueshme sic jeni dhe ju

 • Granger's the best❤

  Granger's the best❤

  8 mesi fa

  Super kenge !

 • Wrecked

  Wrecked

  8 mesi fa

  Pse më duket kjo melodi diqka si Kënga e Ava Max?

 • Xhesi Xhey

  Xhesi Xhey

  8 mesi fa

  Te dua miriam

 • Xhesi Xhey

  Xhesi Xhey

  8 mesi fa

  Më trishtuat fare

 • b

  b

  8 mesi fa

  Kenge e mbrekullushme....💞

 • emeldakocihuqi78

  emeldakocihuqi78

  8 mesi fa

  Ee

  • emeldakocihuqi78

   emeldakocihuqi78

   8 mesi fa

   Eo

 • Miranda Livadhi

  Miranda Livadhi

  8 mesi fa

  Dashuri,jo dhune femijeve

 • ana ana

  ana ana

  8 mesi fa

  👨‍👩‍👧‍👦🌺🌺🌺❤❤❤❤🌺🌺🌺👨‍👩‍👧‍👦

 • Eva Kacani

  Eva Kacani

  8 mesi fa

  ❤❤❤❤❤❤

 • Albana Doko

  Albana Doko

  8 mesi fa

  ❤❤❤❤❤❤❤

 • agron maxharri

  agron maxharri

  8 mesi fa

  Hfhi

 • Daniel Dulellari

  Daniel Dulellari

  8 mesi fa

  RSS staff tezes gaz FEZ DAZS DAZS

 • Elbasan Albania

  Elbasan Albania

  8 mesi fa

  Miriami eshte e vetmja kengetare qe me prek me kenget e saj .. eshte nje engjell I vertete

 • Ale Alesja

  Ale Alesja

  8 mesi fa

  femija gjeja me e vleshme ne jet💖💖

 • Rita Vasili

  Rita Vasili

  8 mesi fa

  O Zot beko çdo foshnje në botë!

 • elis + Elo + Shkembi

  elis + Elo + Shkembi

  8 mesi fa

  Si drite

 • Gerald Musabelliu

  Gerald Musabelliu

  8 mesi fa

  Shume bukur Miriam