Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

Pubblicato il 11 mag 2021
visualizzazioni 6 649 050
0

Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Provideo
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2gHXwl...
iTunes: music.apple.com/us/album/zjar...
AcromaxMedia.lnk.to/ZjarrNeSh...

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 1 472  
 • Sophia K.

  Sophia K.

  Anno fa

  Ky eshte I vetmi shqiptar kengetar qe e di shqipen kaq mir dhe i lidh keto fjal kaq bukur saqe dikur i perdornin tani jo me thjesht bukur paster me pak fjal te qeteson shpirtin ky njeri 🙏🏻👏🏻Alban Skenderaj

 • Stelina Musta

  Stelina Musta

  Anno fa

  Suksese Alban Skenderaj 👏👏

 • Silvana Memaj

  Silvana Memaj

  Anno fa

  Një këng qetësuse sa dhe bebin tim e zuri gjumi duke dëgjuar këngën tënde 🌟👏

 • di caprio state

  di caprio state

  Anno fa

  Kush mendon qe

 • Football18

  Football18

  Anno fa

  Kenge qe te qeteson shpirtin e te hap mendjen 🙏

 • Alisa Fanh

  Alisa Fanh

  Anno fa

  Jan shume pak ata qe dine te kendojne. Femrat pozojne nje trup te zhveshur dhe meshkujt makina luksi dhe mendojne se jan artist. Ky eshte nje videoclip i thjesht dhe me me shume vlera se b.... e seciles. Nje ARTIST i vertet suksese te metejshme

 • kristjana😁

  kristjana😁

  Anno fa

  Alban sa njeri ithjesht që je të kam dhe komshi. Ka vajza ime një foto me ty. Të duam si familje të kemi të preferuarin si dëmos un 🌻

 • AlexF1

  AlexF1

  Anno fa

  Suksese Alban Skenderaj, kjo kenge do jete perla e veres 👏👏🧿

 • Marsela Elezi

  Marsela Elezi

  Anno fa

  Këngët e tua janë perla!🥰🌟

 • Doris CrazyDory Schlauch

  Doris CrazyDory Schlauch

  Anno fa

  I can't understand a word but this music, this man and this feeling in this beautiful voice fascinate me very much 😎😍 Keep doing 👏👌

 • Mikla Hila

  Mikla Hila

  Anno fa

  Ka lezett te kenaqet shpirti me fjalet ne shqip, fjale shpirti , fjale zemre qe kane tingullin me te bukur kur i thur ti ne kenget e tua😍😍😍

 • Vincenzo sokoli jam me te miret

  Vincenzo sokoli jam me te miret

  Anno fa

  Ooo Zottt!! Faleminderit qe ekziston zeri jot qe te qeteson shpirtin!!! Sa te dua une tyyy sa te dua une tyyy!! 💕💕💕💓💓💓💓💗💗💗💖💖💖👑👑👑👑👑🙏🙏🙏🌟🌟🔥🔥🔥🔥😍😍😍💫💫💫👇👇

 • Kristi Bodurri

  Kristi Bodurri

  Anno fa

  Vec 1 kitare, natyra dhe 100% Talent♥

 • Sheme Sheme

  Sheme Sheme

  Anno fa

  Kenga super

 • fabiola xhaholli

  fabiola xhaholli

  Anno fa

  Ti je pasuri per muziken shqiptare.Qetesi e shpirtit je, te lumte je thjesht unik.

 • Xheni Myftarago

  Xheni Myftarago

  Anno fa

  Alban Skënderaj si gjithmonë na mahnit me këngët e tij! Një këngë shumë e bukur !(Fiks si "zjarr me shpirt") ♥️♥️

 • Asle 321

  Asle 321

  Anno fa

  nuk ka nevoje ta degjosh njehere kengen, qe ta pelqesh.Cdo kenge eshte dashuri. Ky eshte artist me plot vlera.

 • Lycan Wolf

  Lycan Wolf

  Anno fa

  Nje keng qetesuese e relaksuese qe zbut shpirtin. Bravo alban keto Jan kenge qe ja vlejn 😊

 • Marije Gogo

  Marije Gogo

  Anno fa

  Albani i vetmi kengetar ne Shqiperi

 • Pau la

  Pau la

  Anno fa

  Muzika Shqiptare i numeron si gishtat e dores artistet me vlera dhe ti Alban je nje nder ata 👏