Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre, Prishtine (Full Concert)

Pubblicato il 28 dic 2019
visualizzazioni 461 270
0

“Hapesira e nje endrre” Salla “1 Tetori”, 19 qershor, 2019, Prishtine

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti  
 • Zamira Begaj 11

  Zamira Begaj 11

  10 giorni fa

  Talent i lindur nga zotiii ,bravoo ,nje artist i rralle qe muziken live e percjell ne menyre kaq madheshtore

 • Meriton Zogaj

  Meriton Zogaj

  Mese fa

  Jetoj ne permendin ne Frankfurt am Main (pra ne Ni qytet qe ka nje lum te bukur me super Skyline edhe mbledh shoqerin jasht afer lumit dhe nedgjojm Kete koncert live ,sepse e pelqejn shum stilin e kenges ) muzika bashkon.. Alban je kengetar ne kuptimin e vertete te fjales!Pse Nuk vjen o Burr niher n'gjermani live per Ni Konzert !!?

 • Roland Saraci

  Roland Saraci

  2 mesi fa

  Pershendetje!

 • Denisa's Channel

  Denisa's Channel

  2 mesi fa

  Te gjithe shqiptaret te duan dhe e vlersojne shume artin tend, por ate dashuri e shfaqin me se miri shqiptaret ne Kosoves. Kam patur renqethje ne cdo sekonde te 2 ore koncert, une duke e ndjekur nga Youtube dhe mund ta imagjinoj ti duke e perjetuar live. Shume dashuri e dhene duke kenduar cdo moment e cdo tekst nga gjithe ai publik dhe une nga shtepia. Koncert i magjishem artisti jone i madh Alban. Vertet eshte hapesire e nje endrre..Te pergezoj dhe te falenderoj per emocionet qe na dhuron.

 • Mehdi Alija

  Mehdi Alija

  4 mesi fa

  Zemrat na i knaqe

 • Mehdi Alija

  Mehdi Alija

  4 mesi fa

  Prsh. Drenica.👍🏻👍🏻👍🏻flm o njeri na knaqe zemrst

 • ardita zeqiri

  ardita zeqiri

  5 mesi fa

  O zemra tkendoft o zoteri

 • ardita zeqiri

  ardita zeqiri

  5 mesi fa

  Alban Skenderaj lum prinderit qe te kan e sidomos familja juaj e mrekullueshme nje njeri me shum vlera ❤❤❤

 • Sole e bello Aidini

  Sole e bello Aidini

  6 mesi fa

  Omg je i mrekullushem 👏👏👏👏👏♥️💎

 • food by Anna

  food by Anna

  7 mesi fa

  Love Alban 💗 Miriam ❤

 • Angela Soto

  Angela Soto

  7 mesi fa

  Como les AMOOO

 • Valbona Sulejmani

  Valbona Sulejmani

  8 mesi fa

  Kantautor i madh je ,godet drejt e ne shpirtin e cdokujt 👏👏👏

 • Defrim Hasani

  Defrim Hasani

  9 mesi fa

  jkjkjkjkjkjk

 • Saranda Vlore

  Saranda Vlore

  11 mesi fa

  Esht nje kengetar qe cdo grup moshe e degjon me kenaqesi

 • Moon Safari

  Moon Safari

  11 mesi fa

  Koncert i forte

 • BTS FANS JIMIN JIN JK RM🦋ERINA🦋FOREVER

  BTS FANS JIMIN JIN JK RM🦋ERINA🦋FOREVER

  11 mesi fa

  Albani ka qën dhe do të mbetet këngëtari mëi mir

 • Destan Begu

  Destan Begu

  11 mesi fa

  Shum koncert i mir ka qen

 • Enjoyed the moment

  Enjoyed the moment

  Anno fa

  hello good jop
  Shihni gjithashtu këtë video për Londrën
  https://www.youtube.com/watch?v=2mRycClopmA&t=1s

 • Altin Salihi

  Altin Salihi

  Anno fa

  Next should be Tetova!

 • Ariana Mielli

  Ariana Mielli

  Anno fa

  Kengetar i vecant i gjith shqiptarise ❤️🇦🇱🇽🇰

 • Edlira Mema

  Edlira Mema

  Anno fa

  Kur fjalët mungojnë. ..duket se është pjesë e jetës time. ..nga mungesa e fjalës humba njeriun e jetës time. ..

 • aranit kojdheli

  aranit kojdheli

  Anno fa

  Ore Alban koncert ne Tirane koncert ne Prishtin po ne Vlore kur do e ndezim flake?

 • aranit kojdheli

  aranit kojdheli

  Anno fa

  Vlonjat o vlla!

 • stivi pro

  stivi pro

  Anno fa

  Like kush e degjn ne 2020

 • Ridvan Qorrolli

  Ridvan Qorrolli

  Anno fa

  I can't get enough of your songs!

 • Shpetime Kadillari

  Shpetime Kadillari

  Anno fa

  nuk kamë fjalë bir

 • Ulza Kërluku Hatipi

  Ulza Kërluku Hatipi

  Anno fa

  Koncert qe e degjojm me shume kenaqesi!
  Alban je yll!

 • Kulla Çakorri

  Kulla Çakorri

  Anno fa

  Respekt. Jet të gjatë të lumtur......thaqi

 • AlbuLenaZekaj

  AlbuLenaZekaj

  Anno fa

  Ze engjelli

 • Moza Kita

  Moza Kita

  Anno fa

  nje ze nje melodi qe jo vetem nuk te merzitet po te ben ta degjosh edhe me shume me kenaqesine me te madhe ...bravo Alban ..

 • Kulla Çakorri

  Kulla Çakorri

  Anno fa

  Repekt

 • editr

  editr

  Anno fa

  Kush është ai që reciton aq bukur??

 • Rajdi Bajraktari

  Rajdi Bajraktari

  Anno fa

  Allall te qofte per kenget

 • l drejti dhe i pa drejti

  l drejti dhe i pa drejti

  Anno fa

  Sa artist i madh qe je

 • Rajdi Bajraktari

  Rajdi Bajraktari

  Anno fa

  Bravo te qofte kenget e tua te sherojne shpirtin je i madh

 • Rajdi Bajraktari

  Rajdi Bajraktari

  Anno fa

  Bravo i adhuroj kenget e tua
  Je i madh Alban Skenderaj.

 • Kulla Çakorri

  Kulla Çakorri

  Anno fa

  Respekt

 • Floreshe Shehu

  Floreshe Shehu

  Anno fa

  Alban je me i Miri Miri Miri fa fund e shkruaj 😘🇦🇱

 • Alma Saq

  Alma Saq

  Anno fa

  Nje mbremje e paharrueshme ❤

 • Fatbardha Duka

  Fatbardha Duka

  Anno fa

  Qofshi perher te gezuar e te lumtur o zot,cift artistesh me plot kuptimin e fjales

 • Aggeliki Nazari

  Aggeliki Nazari

  Anno fa

  You are really perfect guy's 😊😊🙏❤❤

 • Aggeliki Nazari

  Aggeliki Nazari

  Anno fa

  Skam pa concert ma te mbrekullushem ❤❤💓❤

 • Rajmonda Cala

  Rajmonda Cala

  Anno fa

  Alban Skenderaj eshte nje nga kengetaret me te mrekullueshem shqiptare. 😘😘😘

 • Une Jam

  Une Jam

  Anno fa

  Albani thot duani ARTIN!
  Gjëjeni gabimin (ironinë):
  Alban Skënderaj, koncert fantastik live... 48715 shikime!
  Tallava muzikë rrugësh... miliona shikime!

 • Megi Kalemaj

  Megi Kalemaj

  Anno fa

  You are my fav !! The best !! 👏

 • Eresa Xhelaj

  Eresa Xhelaj

  Anno fa

  👏👏👏👏👏👏

 • Art a

  Art a

  Anno fa

  A ka ndonje ketu qe nuk i kupton tekstet e kenges? 😆😆

 • Fatbardha Duka

  Fatbardha Duka

  Anno fa

  I pazevendesueshem, cdo fjal e kenges ka kuptim

 • Eduart Briskaj

  Eduart Briskaj

  Anno fa

  Intepretim I shkelqyer. Kendon me shpirt .

 • Rita Grizhja

  Rita Grizhja

  Anno fa

  Eshte i vetmi kengetar shqipetar qe me emocionon me kujton rinine me kengetren e famshme Vace Zelen qe kisha miresine ta njohe nga afer me zerin e saj brilante,ishin vite te bukura me kengetare te komletuar dhe cilesore me nje muzike dhe tekste qe i mbaj mend dhe sot keshtu dhe Albani ka nje cilesi ne tekste dhe muzike eshte muzika e lehte qe me pelqen, nje falenderim i madh shkon per orkestren simfonike te Prishtines qe eshte ne nje nivel te larte dhe publikut te prishtines qe eshte aq i ngrohte dhe entuziast qe dinte pothuajse gjithe kenget.Faleminderit Alban qe na solle kaq emocione kemi nevoje per te degjuar kenge me cilesi qe na mungojne kaq shume sidomos ne jemi large nga atdheu kam 27 vjet qe jam larguar nga Tirana nepermjet YouTube kemi mundesi te shohim cfare ndodh ne Shqiperi dhe Kosove ju pershendes nga large sidomos publikun e Prishtines bashke me orkestren qe na dhate kete mbremje kaq te bukur dhe me shume emocione.Urime dhe per bebin qe do vije ne jete te ritet me dashuri dhe me prinderit qe jane kaq te shkelqyer qe percjedhin pozivitet❤️🤭🇦🇱🇦🇱

 • Giselda Plaku

  Giselda Plaku

  Anno fa

  Ti je me i miri artist me plot kuptimin e fjalës . faleminderit qe ekziston;

 • Anduena Lumikoro

  Anduena Lumikoro

  Anno fa

  Je unik.👏👏👏👏👏

 • Anduena Lumikoro

  Anduena Lumikoro

  Anno fa

  💐💐🤗🤗❤❤💐💐💐

 • Nertila Smoqi

  Nertila Smoqi

  Anno fa

  Me i miri 👏

 • Shpresa Loshi

  Shpresa Loshi

  Anno fa

  02.01.2020 bravo Alban.🇦🇱

 • Kanali Shqip TV

  Kanali Shqip TV

  Anno fa

  ishalla zoti ja ploteson te gjitha deshirat atij qe ma ben subcribe. Ishalla zoti ja ploteson me gjith shpirt e them😍

 • Xristina Dervish

  Xristina Dervish

  Anno fa

  Bravo Albane nje vite te mbare familjerishte.

 • Giselda Plaku

  Giselda Plaku

  Anno fa

  😘😚

  • Giselda Plaku

   Giselda Plaku

   Anno fa

   @Tragjas Vlore ????

  • Tragjas Vlore

   Tragjas Vlore

   Anno fa

   😲😲👾👽

 • IS EMILJANO

  IS EMILJANO

  Anno fa

  Kjo eshte muzike me plote kuptimin e fjales.Bravo Alban dhe orkestres 👏👏👏 ART🌟

 • Adil Shata

  Adil Shata

  Anno fa

  Bravo

 • Matilda Ceka

  Matilda Ceka

  Anno fa

  Sa perfekt qe je.Edhe kur kendon live!Kenget e tua me te vjetra i degjoj edhe sot sepse asnjiher nuk do me merziten...

 • Liridona Hasani

  Liridona Hasani

  Anno fa

  Shpresoje qe ne vazhdimesi te sjellesh keng te mira qe do te mbeten me vite, jo keng per klikime siq i bejne shume "artista".

 • Idem ♥️

  Idem ♥️

  Anno fa

  O zot sa emocion transmenton. Zoti te bekoft ty e familjen tende. Nje perqafim i sinqert nga Amerika ❤🥀

 • Natalia Alliaj

  Natalia Alliaj

  Anno fa

  Je artist I vertet

 • Srusht Kamal

  Srusht Kamal

  Anno fa

  Te dua🇦🇱🙃

 • Drita Dedej

  Drita Dedej

  Anno fa

  Bravo. Alban .je i pa arritshem..

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... itload.info/tost/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

 • Anxhela Nasto

  Anxhela Nasto

  Anno fa

  Thjesht te dua dhe jam njeriu me me fat qe kam nje idhull si ty dhe qe degjoj artin tend!!!♥️Je thjeshte i pazvendesueshem dhe i pakrahasueshem me askend tjeter!!!♥️Kenget e tua kendohen nga i madh e i vogel,te gjithe presin me padurim kenget e tua,te gjithe te duan ty dhe artin tend unik♥️Te admiroj dhe do te admiroj gjithmone Alban Skenderaj 😍😍😍

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... itload.info/tost/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

 • Fiona kleiner

  Fiona kleiner

  Anno fa

  Mai miri je ne bott 😘🙏

 • Gatimet e Anxhit

  Gatimet e Anxhit

  Anno fa

  Kur jemi ne sot krenar per ty, imagjino femijet e tu neser. Suksese!

 • Mentor Lleshaj

  Mentor Lleshaj

  Anno fa

  Kur ky eshte ne skene, pergaditu per nje magji qe din me ta dhuru permes kengeve dhe zerit te tije, thjeshte ky eshte ARTIST I LINDUR.
  Me i miri ne SHQIPTARI ❤️

 • Vesa Bora

  Vesa Bora

  Anno fa

  Like nese mendoni se Albani esht mbreti i kenges se bukur.

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... itload.info/tost/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

 • Albanian Girl

  Albanian Girl

  Anno fa

  Kengetari me i mir je ti 😍❤ Nje kengetar qe performon live ashtu siç duhet 🤩

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  Anno fa

  Faleminderit shumë!!!!!!💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🇽🇰🇦🇱🎵🥰💯🎵🎵 dashuri dhe respekt nga amerike 💯💯💖🥰 so much love

 • Sony sony

  Sony sony

  Anno fa

  Je nje kengetar super Albano

 • Lindita Koçiaj

  Lindita Koçiaj

  Anno fa

  Ky është një super koncert! Bravooo Alban je këngëtari im i preferuar!!!

 • D-O-N-A

  D-O-N-A

  Anno fa

  Fjalet jane te teperta .. gjdo kang qe e ka kendu me e mire se tjetra me emocionuese se tjetra . Thjesht je mrekulli Alban 👏🏻👏🏻

 • Janina

  Janina

  Anno fa

  Superr 💖💖💖

 • Klemontino Methasa

  Klemontino Methasa

  Anno fa

  Alban skenderaj ka qene dhe do mbetet kengetari me mir ❤️

 • Artan Preci

  Artan Preci

  Anno fa

  Te adhuroj

 • Xhino Kasmi

  Xhino Kasmi

  Anno fa

  FULL SONG LIST* Enjoy 😍
  3:50 "Eklips"
  12:51 "Kur fjalet mungojne"
  18:08 "Dikur"
  27:42 "Ata sy"
  33:00 "Nje here ne jete"
  35:13 "Dicka"
  39:49 "Stoli i trendafilave"
  44:00 "Miresevjen ne shpirtin tim"
  50:04 "Engjell"
  55:29 "Nje enderr"
  1:03:09 "Mirmengjes"
  1:09:29 "Kam nevoje"
  1:14:29 "Lea"
  1:16:46 "Deja vu"
  1:18:39 "Drejt ne zemer"
  1:21:20 "Let me die" (Miriam Cani enters )
  1:23:43 "Ende ka shprese"
  1:27:03 "Dhurata"
  1:32:17 Refuzoj"
  1:38:19 "Une dhe ti"
  1:43:18 "1000 Premtime"
  1:46:48 "Mrekullia 8"
  1:48:07 "24 Ore"
  1:50:20 "Duart lart"
  1:55:15 Orchestra intro +1:57:38 "Vetem ty" ( last song)

  • Pashtrik Morina

   Pashtrik Morina

   7 mesi fa

   0760

  • Moon Safari

   Moon Safari

   11 mesi fa

   hero

  • Alexandra Rondo

   Alexandra Rondo

   Anno fa

   35:13 "dicka"

  • blueibabygirl07

   blueibabygirl07

   Anno fa

   Faleminderit shumë!!!!

 • Shkelzen Caka

  Shkelzen Caka

  Anno fa

  Je këgtari më i mir nëbot

 • Cr짧y⁉️

  Cr짧y⁉️

  Anno fa

  Zeri i Albanit eshte melodia me e bukur qe ka forcen te ndryshoje kedo.You are just inspiration🎶💫

 • Mergim Berisha

  Mergim Berisha

  Anno fa

  T'don e gjith Kosova❤

 • Xhuliana Kercuku

  Xhuliana Kercuku

  Anno fa

  ty ke qef te te ndjekesh, te te degjosh ,te kenaq shpirtin ,ti me artin tend te dergon ne nje vend ku jam vetem un ,qetesia,dhe kenget e tua ,cdo kush e gjen veten ne kenget e tua ,je i vecant ne artin tend dhe sa me shum suksese ne te ardhmen .❤❤❤❤

 • Almeda13 Tolga

  Almeda13 Tolga

  Anno fa

  Thjesht e pacmueshme, ashtu si gjithcka ben🎶❤️

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... itload.info/tost/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

 • Sonila Tafa

  Sonila Tafa

  Anno fa

  Bravo je këngëtar me kuptimin e plotë të fjalës. Sa bukur tingëllon gjuha shqipe në këngët e tua. Suksese se e meriton

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... itload.info/tost/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

 • Edmonda

  Edmonda

  Anno fa

  Wish I was there..😍

 • Natyr. al

  Natyr. al

  Anno fa

  Nje nder kengetaret me te mir Shqiptar!🇦🇱

 • Urtesit Islame

  Urtesit Islame

  Anno fa

  Thjesht UNIK🇦🇱

 • Shefiko Hoxha

  Shefiko Hoxha

  Anno fa

  Suksese ylli muzikes shqiptare krenarija e vendit ton 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏🥰

 • Shefiko Hoxha

  Shefiko Hoxha

  Anno fa

  🥰🤗🥰👏👏👏👏👑👑👑

 • Rreze Sylhasi

  Rreze Sylhasi

  Anno fa

  Artisti me i kompletuar shqiptar✨❤️

 • Marsilda Putro

  Marsilda Putro

  Anno fa

  Poezi te cilave ti u je jep jete jo vetem me ate tingull dhe melodi te mbrekullueshme qe te bejne te udhetosh ne nje bote tjeter por me ndjenjen qe ato mbartin ne vetvete . Nepermjet gjuhes se mbrekullueshme shqipe ti ke arritur te krijosh nje kryeveper ne cdo kenge tenden , ne cdo varg ku secili gjen vetveten dhe nje mesazh te fort . Ky eshte art me kuptimin e plote te fjales . ❤

  • Kulla Çakorri

   Kulla Çakorri

   7 mesi fa

   Kto fjalë te bukura si lotete e syrit 🇦🇱🇩🇪🇩🇪🇽🇰🇽🇰

 • Stelina Musta

  Stelina Musta

  Anno fa

  Suksese

  • Blind 02

   Blind 02

   Anno fa

   Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... itload.info/tost/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html

 • f g

  f g

  Anno fa

  Kur do Vish nga Londra
  Me zor te presim
  Po pse se di kur behen kto koncerte live gjithmon vetem I shoh ne you tube.
  Je unik I vetmi qe je kaq perfekt ⭐

 • Daniela Shehaj

  Daniela Shehaj

  Anno fa

  Albani esht nje artist me plot kuptimin e fjales,, Eshte nje artist shume i taletuar ..Nje artist qe ka vetem sukse ne karrieren e tij...*Te uroj shksese te metejshme Alban* BRAVO👏👏👏😘😘😍

 • fjolla hoxha

  fjolla hoxha

  Anno fa

  Yes Ive been waiting for this 😲😍

  • blueibabygirl07

   blueibabygirl07

   Anno fa

   Po!!! Me too!!!♡♡♡♡♡

 • Leo_ Nikolli

  Leo_ Nikolli

  Anno fa

  Super je i papar te lumt ❤️🥰🥺

 • Yll limani

  Yll limani

  Anno fa

  SUPER ❤❤

 • Mikel Lena

  Mikel Lena

  Anno fa

  💥❤❤❤❤❤🥰💘💘💘💘👏👏👏🌟🌟🌟