Alban Skenderaj - Miresevjen ne shpirtin tim ( Official Video HD)

Pubblicato il 9 apr 2013
visualizzazioni 5 834 855
0

Now available on
Deezer: www.deezer.com/album/13127534
Spotify: open.spotify.com/album/7gmYPj...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/mir...
E vetmja Faqe zyrtare ne FACEBOOK:
Alban Skenderaj: AlbanSkender...
Shkarkoje ne iTunes: itunes.apple.com/de/artist/al...

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 557  
 • Kristina Risteska

  Kristina Risteska

  7 anni fa

  I just can't understand who can dislike this beautiful song....

 • Ina Hoxhaj

  Ina Hoxhaj

  6 anni fa

  Cdo fjale me kuptim o zotttt i adhuroj kenget e tua ... Mirese vjen ne shpirtin tim !! I mrekullueshem 👏👏✌️

 • zaharia buzo

  zaharia buzo

  Anno fa

  Në 2021 a dëgjon kush tjetër?😇

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  3 anni fa

  I love this song! So excited to hear it live in Detroit tomorrow 9.12.2018 💖🇦🇱💖🇦🇱

 • Anexery

  Anexery

  5 anni fa

  sa her që më kaplon malli për t'im bir, i cili nuk jeton afër meje, kërkojë këtë këngë të Albanit, sepse është si një pjesë e ushqimit të shpirtit tim, tingujt e këngës i mbushin syt e mi me lot, shpirti e gjen si prehje këtë këgë, pastaj vazhdoj me you'll be in my heart nga Phil Collins, që unë e rangoj në nivel të këngëtarëve me nam botëror Albanin, të uroj jetë shumë shumë të gjatë Alban, dhe na e mbush jetën me plot krijimtari siç din ti (ashtu ishte i madhi Dritëro Agolli) të falënderoj pafundësisht.

 • dritatesyrit

  dritatesyrit

  7 anni fa

  Nuk ka konkurrenc per Albanin, nuk ka kengetar shqiptar te te emocionoj kaq shum, cdo njeri gjen veten te kenget e tij, sidomos te kjo

 • Francesca Çobo

  Francesca Çobo

  5 anni fa

  Albani mund te bej vetem kenge te pavdekshme❤

 • krisi krisi

  krisi krisi

  6 anni fa

  Ti qe prite s'di per sa vjet

 • Fatton Vaksi

  Fatton Vaksi

  6 anni fa

  Maybe tomorrow will be better than yesterday ❤

 • Milan Milan

  Milan Milan

  4 anni fa

  Jam Arbëresh

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  3 anni fa

  20.5.2019 love it!! One of my favorites 🇦🇱💖💖💖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💖🎵🎵🎵🌏🎶🎤🎶

 • Ted Shikon

  Ted Shikon

  4 anni fa

  Sa here degjoj kete kengen me vijne lot ne sy. Sa mire qe Shqiperia e vogel ka nxjerre nje kengetar qe di te dergoje mesazhe te medha.

 • Erind Osmani

  Erind Osmani

  Anno fa

  E ke qare kete kenge Alban. Jemi krenar qe je brezi jone, dhe kemi 16 vjet qe shijojme kenget e tua.

 • Ira Olivia

  Ira Olivia

  7 anni fa

  Mirësevjen në shpirtin tim, 

 • Don Dony

  Don Dony

  7 anni fa

  Tek kush pjese kenges se Albanit e gjeni vetveten, une po permenden vetem njeren, ''ti qe shkollen e le per nje pune'' ... Nje artist i vertete je Alban Skenderaj, te pergezoj.

 • Nikola Labaj

  Nikola Labaj

  5 anni fa

  Te che hai aspettato per tanti anni

 • WeirdosZONE

  WeirdosZONE

  3 anni fa

  pure music! <3

 • L - Bushi

  L - Bushi

  8 anni fa

  My favourite kenge Shqiptare:))

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  3 anni fa

  🇦🇱💖 tomorrow will be a better day for me. Love this song

 • Love Engin Akyurek

  Love Engin Akyurek

  5 anni fa

  albani eshte dhe do mbetet kengetari me i mire