Alban Skenderaj & Miriam Cani - Zemer permbi Zemer (Official Video 4K)

Pubblicato il 24 nov 2021
visualizzazioni 7 910 089
0

•Music•
Producer: Lorenc Aliaj
Lyrics & Melody: Alban Skenderaj
Vocal Recording: Elgit Doda
•Video•
Concept & directed by: Dina Morina & Mjellma Istrefi
D.O.P: Petrit Ukehajdaraj
Editing: Mjellma Istrefi & Dina Morina
Styling: Miranda Dupi
Make up: Suela Cangu
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6sONGE...
iTunes: music.apple.com/us/album/zeme...

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 1 275  
 • Eni Eni

  Eni Eni

  Teksti;

 • Vedihana Prifti

  Vedihana Prifti

  Nje kryeveper kjo kenge e kushtuar dashurise !! 👏 Nje kenge qe i kalon te gjitha limitet super perfekte ne cdo detaj ne cdo fjal ne cdo tingull te saj ! ! Urime keni krijar nje kryeveper ju lumte cifti me i bukur dhe me real i showbizit jeni ju !!👏👏👌👌🌟🌟🌟🤍🤍🤍💖💖💖🥰🥰🥰

 • Ermira Kotorri

  Ermira Kotorri

  Të falenderoj qe ekziston Alban Skenderaj, cfaredo që kendon është e mrekullueshme, qofshi te lumtur ❤

 • Nr

  Nr

  Pa vajza te zhvshura,Pa Auto 🚘 e rroba te shtrejta,Por me fjale te medha e za brillant 😇⭐️⭐️.Femije me i Lumtur eshte ai Kur i shef Primderit te dashuruar me vete .Lume e Lume kush e ka ket fat 👍👌

 • Margarita Lu

  Margarita Lu

  Respekte per interpretimin e mrekullueshem!! Dhe njekohesisht jeni nje çift perfekt, me gjithe kuptimin e kesaj fjale, sepse sot eshte e veshtire te gjesh te tille.👌🏼

 • Anxhela Tare

  Anxhela Tare

  Te hyshe ne shpirtin e dikujt eshte art.Te mbetesh aty eshte kryeveper...

 • MUSIC LYRICS

  MUSIC LYRICS

  Zemer permbi zemer

 • Jam Unë

  Jam Unë

  Fjalët janë të tepërta për këtë çift! Thjesht, bukur, këndshëm! 🌟🌟🌟

 • Vi V

  Vi V

  Kenga me e bukur e ketij viti 😍😍😍 dashuri me degjim te pare! Ju adhuroj, jeni kengetaret me te mire qe ka shqiperia! Love you 😍

 • Mario Kaja

  Mario Kaja

  Suksese ne cdo hap te jetes,,,jeni '' kopja ideale'' pa skandale ne rrjetet sociale , ne jet normale mardhenje ideale :) respekt !!!

 • mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  Rrespekt per te dy zemrat Albanin dhe Meriamin dy kengtart mat mirt te shqiptaris o ylla jeni oj loqka❤️❤️🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱

 • Emanuela Curo

  Emanuela Curo

  Artistë dhe mbi te gjitha nje çift i perkryer♥️🎵💜

 • Eldi Bicari

  Eldi Bicari

  Respekte Miriam, je këngëtarja shqiptare e preferuar imja, por besoj se ritmet/vibet e këngëve si Shiu Im, Mos Me Ndal, Labirint, etj jane vërtetë aty ku shkëlqen, e lindur per te kënduar kete lloj zhanri. Gjithsesi me pëlqen qe eksperimenton.

 • anita laloshi

  anita laloshi

  Urimet më të mira Miriam & Alban 🤗☺️

 • Adi Bashaj

  Adi Bashaj

  Kryeveper, brenda cdo kornize te pranueshme te moralit , te artit . Thjesht mbrekulli. 😍

 • Crafty Anja

  Crafty Anja

  Amazing voices! 🤩🥰

 • Demirel Kullolli

  Demirel Kullolli

  Jeni artist me plot kuptimin e fjales dhe jo si disa te tjerë... Jeni dhe nje cift shume simpatik ❤️😊

 • Juelda Ymeraj

  Juelda Ymeraj

  Bravo ! Artista ne plot kuptimin e fjales ,zera qe te qetesojne veshin dhe videoklip shume i bukur qe te kenaqet syri . Ky eshte arti vertet ! Uroj qe artistet e tjere te rinj te ndjekin shembullin tuaj !

 • Nila Shehu

  Nila Shehu

  Suksese kurdoher. Cift inspirimi per rinin sot. Kenge qe te kenaqin shpirtin kur I degjon .jeni shum te mire .🥰🥰

 • J. D.

  J. D.

  Bravo çiftit më të mrekullueshëm të Shqipërisë. Ju lumtë. Jeni nderi ynë