Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu (Official Video 4K)

Pubblicato il 28 giu 2018
visualizzazioni 17 147 343
0

Listen to the song on
acromaxmedia.lnk.to/DejaVu
Produced by Lorenc Aliaj (Avaxus) & Alban Skenderaj
Lyrics, Melody: Alban Skenderaj & Young Zerka
Directed by Klaudia Shehu
Video: Fullmoon Production
albanskenderaj
youngzerka
iam_lorenc_...
fullmoon_pr...
Deja Vu
Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon
Kur ti e di se asnjeri s’te zevendeson
Dhe njemije vjet dhe njemije jete i jetoj me ty
Por mos e bej ti cdo dite nje deja vu
Per ty, per ty e fala jeten
Me thuaj a nuk eshte e vertete?
Per ty, per ty e hapa zemren
Dhe ti e di qe nuk eshte e lehte
Ndaj mos u bej si nje femije
Largo te lutem kete xhelozi
Per ty, per ty e fala jeten
Merre zemer merre komplet
Eshte per ty
Me call, me call, me calling on you
Se n‘telefonin tim o f‘tyra jote me mu
Me call, me call, me calling on you
Dielli t‘ngroh ma shume me mu
Ta do ty pa limit, ta do dhe ne mengjes
Nje telefonate dhe baby jam express
Ta do ty nate e dite, ta do si antistres
Une ta fali jeten po ki kujdes, kujdes
Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
Baby po me dukesh si Anna Karenina
Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
Baby po me dukesh si Anna Karenina
Merre zemer merre komplet
Eshte per ty, per ty
Merre zemer merre komplet
Eshte per ty, per ty

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 1 042  
 • flørå.N flora

  flørå.N flora

  3 anni fa

  Kemi shumë artistë të mëdhenjë gjithandej ku ka troje shqipëtare por ALBAN SKENDERAJ do të mbetet gjithmonë natyra zëri,thjeshtësia,dashuria çiltërsia e shpirtit të tijë njeriu më i spikatur dhe më i dashur ai edhe kur flet nxer tinguj sikur këndon!.. është artistë i lindur thjeshtë është pa asnjë difekt !👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Hekuran Sina

  Hekuran Sina

  3 anni fa

  Kengetari me i mire sot per sot

 • Livia_ Tasellari

  Livia_ Tasellari

  3 anni fa

  Alban, nuk ka fjalë për të të përshkruar ty! Je fantastik... I vetmi këngëtar shqiptar që bën kaq shumë këngë në pak kohë. Jam një fansja jote e madhe.

 • A. Pashaj

  A. Pashaj

  3 anni fa

  Deja Vu

 • Endless Love😍

  Endless Love😍

  3 anni fa

  Ti mbyllim syt dhe ta shijojme ket keng t mrkullueshme, saktesisht vargjet e saj te embla😍nga Albani jon ,mir qe t kemi😀

 • Marsela Cela

  Marsela Cela

  2 anni fa

  Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon

 • BOLTIJOY NONGSIEJ

  BOLTIJOY NONGSIEJ

  3 anni fa

  Super song Alban! Can't stop listening to this song all day today!!! Alban and Zerka are always my favourite singers!!!

 • Mishel Berberi

  Mishel Berberi

  2 anni fa

  Alban Skenderaj eshte kengetari me i mire ne Bote...❤️❤️

 • O.T.R. O.T.R.

  O.T.R. O.T.R.

  3 anni fa

  I LOVE THIS SONG❤

 • Marsela Cela

  Marsela Cela

  2 anni fa

  Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon

 • adrianacajani

  adrianacajani

  3 anni fa

  In love with Albans voice!

 • Edita Bojajová

  Edita Bojajová

  3 anni fa

  I'm so in love with this song! ♥ Hiti veres 2018 pershendetje nga Qeki ♥

 • Somalia Gullette

  Somalia Gullette

  3 anni fa

  Mr. Skenderaj, you have struck gold yet again!!! 😎🔥🔥🔥

 • kely Xhacka

  kely Xhacka

  3 anni fa

  young zerka the best voice in Albania bravo my friend big up 👍

 • Marsela Cela

  Marsela Cela

  2 anni fa

  Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon

 • Butrint Imeri

  Butrint Imeri

  3 anni fa

  Alban se super dhe kenget tuaja jane gjithmone super❤

 • J K

  J K

  3 anni fa

  "Dhe njemije jete dhe njemije vjet i jetoj me ty" ❤ super😍

 • Adrail K

  Adrail K

  3 anni fa

  Edhe 1 mije vjet , edhe 1 mije jete i jetoj me ty... Awww 😍❤

 • Armida Memo

  Armida Memo

  3 anni fa

  Alban&Zerka super kenge ..2 kengetar unik ❤❤

 • Ersenta Çaça

  Ersenta Çaça

  3 anni fa

  Alban skenderaj nje artist i perkryer 👍Adhuroj xhdo keng te tij😍