Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

Pubblicato il 28 mar 2013
visualizzazioni 15 433 248
0

Now available on
Deezer: www.deezer.com/album/13074600
Spotify: open.spotify.com/album/1nsS09...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/vet...
Profili zyrtar ne Facebook:
pages/Alban-S...

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 1 699  
 • Aurora Bajrami

  Aurora Bajrami

  Anno fa

  Ka ndonje njeri ne 2021?🥺

 • Vera Shahu

  Vera Shahu

  Këngët e bukura dëgjohen në çdo kohë, nuk vdesin kurrë!❤😍 Alban Skënderaj është mbreti i muzikës Shqiptare👑🎶🇦🇱💫💎❤

 • Kosti Lee

  Kosti Lee

  6 anni fa

  dashuria ime e pare filloi me kete kenge 

 • Chris Dhmitriadis

  Chris Dhmitriadis

  2 anni fa

  0 prostitucion, 0 Luks, 0 makina te shpejta, 100 Talent, 100 Emocion, 100 Qualitet...Na e rrenqethe shpirtin Alban!

 • Ina Hoxhaj

  Ina Hoxhaj

  6 anni fa

  Sa do vite Te kalojne do mbete kenga me e bukur gjithemone!!! Shumeee e bukur ..Love

 • Pranvera Mehmedaj

  Pranvera Mehmedaj

  Anno fa

  Un e degjova para disa ditesh te ipercoop ku punoj, se guardia ve muziken per cdo dit, ne 10 vite pun se kisha degjur te kendohej kenge shqiptare ne nje supermarket.

 • Emanuela Kola

  Emanuela Kola

  6 anni fa

  Pas 10vjetesh pothuajse akoma me behet mishi kokerr kur e degjoj,me jep Te njejtin efekt si atehere kur isha akoma nje gjimnaziste e thjeshte qe gjaku I vlon.

 • fr812 libra

  fr812 libra

  2 anni fa

  This song will never get old ever since 2005 ... love it !

 • 🎼𝓩𝓪𝓲𝓶 𝓗𝓸𝔁𝓱𝓪𝓳

  🎼𝓩𝓪𝓲𝓶 𝓗𝓸𝔁𝓱𝓪𝓳

  2 anni fa

  ♥♥♥Një këngë që më çlodh dhe më mer gjith' vëmendjen,gjith' dëgjimin,më kënaq shpirtin!!!!

 • granitOffcial

  granitOffcial

  2 anni fa

  Ka ndonje qe e degjon edhe tani ne 2020 😞😞😞

 • Resul Sii

  Resul Sii

  4 anni fa

  Ta ndëgjosh një këngë 5 vite me radhë është qmenduri,Faleminderit Alban që solle këngën që nuk vdes kurrë..♥

 • Zulfi Saliu

  Zulfi Saliu

  3 anni fa

  Kenge qe deperton dhe shperndahet kendshem neper trup...emocionuese👏

 • MANUELA POTOMI

  MANUELA POTOMI

  8 anni fa

  Ka kaq pak klikime sepse shqiptaret nuk vlersojne artistet Shqipetare , por vlersojme artistet e huajt , prandaj Arti ne Shqiperi duhet mbeshtetur me shume qe edhe neve te jemi ne te njejtin hap me boten ne muzik dhe ne cdo pjese tjeter qe ka lidhje m artin.
  P.s Alban kjo eshte nje nder kenget me perfekte te tua :D

 • E R

  E R

  4 anni fa

  Alban je kengetari me i mire shqiptar i koheve te sotme. C'do kenge e jotja eshte poezi dhe interpretim i mrekullueshem! Suksese!!!! Prill 2018

 • Kela Cenaj

  Kela Cenaj

  5 anni fa

  Bravo Alban ke një zë të mbrekullueshm dhe teksti shum i bukur

 • lord alt

  lord alt

  2 anni fa

  sa mire qe ka kenge te tilla qe na i luajne telat e zemres ...💞🙏zoti e bekofte dashurine ,dhe kte djale qe e kendon me gjithe qenien e tij..bekuar qofsh ..🙏🤷‍♂️

 • dancing_on_the_valentine83

  dancing_on_the_valentine83

  I don't know Albanian very well, only few words. But I really love how this language sounds. It's very unique.

 • Ervin Iljazi

  Ervin Iljazi

  Anno fa

  2021 , kush po e degjon kete perle?

 • Adriana Ibro

  Adriana Ibro

  8 anni fa

  Vetëm ty unë ëndërroj.

 • Rory Ro

  Rory Ro

  8 anni fa

  Nje nder perlat e muzikes shqiptare...Alban Skenderaj <3 esht thjesht I ADHURUESHEMMMM <3