Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

Pubblicato il 14 mar 2013
visualizzazioni 10 387 425
0

Now available on
Deezer: www.deezer.com/album/13118918
Spotify: open.spotify.com/album/3YsAWx...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/mir...
E vetmja Faqe zyrtare ne FACEBOOK:
Alban Skenderaj: AlbanSkender...

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 919  
 • Kemal Tacyildiz

  Kemal Tacyildiz

  6 anni fa

  Nearly every morning I listen to this music to get energy. Faliminderit Alban :)

 • Rita a

  Rita a

  5 anni fa

  Fantastik, muzikë e vërtetë shqiptare e kombinuar tekst e muzikë. Rrofsh o djalë për mesazhet që dërgon tek të gjithë shqiptarët e vërtetë. Gëzuar 2017-ën dhe qofsh i lumtur!

 • Ella Blue

  Ella Blue

  3 anni fa

  me kujtohen momentet kur kjo kenge doli hit i viteve shume kohe me pare dhe bashke me shoket e klases e kendonim kete kenge ne klase dhe qeshnim me tere hare. sdo i harroj asnjehere ato kohe te bukura dhe buzeqeshjet tona. Albanan je i madh dhe idhulli im💜⭐

 • Gautam Acharya

  Gautam Acharya

  3 anni fa

  It’s not just this song that’s my favorite, it’s the singer. I love Alban Skenderaj!!

 • Overturn Thrill

  Overturn Thrill

  Still in 2021 is fresh as the first release. Thank you for being Alban Skenderaj and God always bless you! Je yll!

 • aa aa

  aa aa

  2 anni fa

  Alban! Faleminderit Zotit qe ekziston se na kenaq shpirtin me kenget e tua qe nuk dalin kurre nga moda. Bekuar qofsh gjithmone!

 • Orestis Stillo

  Orestis Stillo

  6 anni fa

  best music ever im proud for my country for this music

 • Sila Dema

  Sila Dema

  6 anni fa

  You are amazing Alban te gjitha kenget e tua I kam qejf cdo mengjes I degjoj me qetesojne shpirtin sepse jam larg vendlindjes

 • Miri Gjoni

  Miri Gjoni

  7 anni fa

  Bravoooo Alban :)) shume tekst dhe harmoni e bukur :)

 • Shabazz Mahmoud

  Shabazz Mahmoud

  2 anni fa

  Hello support Albania I love Albanian song's from Uzbekistan:)

 • Alban Strakosha

  Alban Strakosha

  4 anni fa

  Kjo këngë më dha ambicjen që unë ja shpreha dashurinë vajzës së ëndrrave të mia ❤❤❤

 • Olta Olta

  Olta Olta

  5 anni fa

  je kengetari me i mire shqiptar🌟❤❤

 • edlira hysa

  edlira hysa

  shqip mor vella , shqip , shqipe e paster , e bukur , emocionuese . Kendon Albania dhe shqipja behet aq bukur . bravo Alban

 • Henri Llanaj

  Henri Llanaj

  Alban me artiste si ty, muzika shqipetare do arrije majat e suskesit ne rang boteror. Pamvaresisht se jemi popull i vogel. Pergezime dhe falenderime te thella per muziken qe qeteson shpirtrat tane me artin tend.

 • Indrit Nasufi

  Indrit Nasufi

  5 anni fa

  Super kenge ♥

 • Eleni Moçka

  Eleni Moçka

  7 anni fa

  me i miri ne Shqiperi Alban Skenderaj <3 

 • Tea Tea

  Tea Tea

  Thjeshtesi dhe embelisi ♥️dhe zeri i embel i Albanit eshte nje kenaqesi shpirterore, bravissimo ❤❤

 • Bjoli Ti

  Bjoli Ti

  6 anni fa

  Kjo kenge me kujton pak historin time .....por ne kete rast ishte ai qe me solli kafen dhe me tha mirmengjes...:-)αφιερώνω στο μωρακι μου.....

 • 2jae's real

  2jae's real

  8 anni fa

  Kjo nuk eshte kenge,kjo eshte poezi.

 • Vanessa Pico Anaya

  Vanessa Pico Anaya

  Anno fa

  ¡Me encanta! Desde Colombia =)