Alban Skenderaj ft. Majk - Mrekullia e 8 "nje ne nje mln" (Official Video HD)

Pubblicato il 21 ago 2013
visualizzazioni 11 142 509
0

Now available on
Deezer: www.deezer.com/album/13128194
Spotify: open.spotify.com/album/6T0lKa...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/mre...
Alban Skenderaj Official FB: AlbanSkender...
Shkarko ne iTunes ne cilesine maksimale: itunes.apple.com/artist/alban...
Realizuar nga: MAX Production
Muzika: Alban Skenderaj
Teksti: Alban Skenderaj, Dr.Mic
Orkestrimi: Elgit Doda, Alban Skenderaj
Styling: Miranda Dupi

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 1 687  
 • Linda Lizz

  Linda Lizz

  7 anni fa

  If u would send music like this to the eurovision u would have a big chance of winning the whole thing. Just saying... I love this song. Makes me happy. 

 • Mimi Elb

  Mimi Elb

  7 anni fa

  Alban skenderaj Je i mrekullueshem!!

 • elda eldaa

  elda eldaa

  8 anni fa

  love u alban...je kengetari me i mirr !! ideal per perfaqesimin e shqiperis ne eurovsion

 • FearSamo

  FearSamo

  Anno fa

  je i madh nqfs e lexon kte thjesht je i madh ❤️

 • Alba Pjetri

  Alba Pjetri

  6 anni fa

  Continue comme ça sans changer , tu vas dominer le monde de la musique ! 

 • lovely

  lovely

  8 anni fa

  Se ti je per mua : mbrekullia e 8.
  Je kontinenti i 8 ne kte planet! .
  Je i vetmi frymezim qe kam .
  Se ti jeper mua nota e 8
  Ne pentagram !!!
  Kur ti kendon ..
  Nata kthehet ne dite.
  A nuk e kupton..?!!
  Se ti je per mua 1 ne ∞ ...

 • Elena Bugaets

  Elena Bugaets

  3 anni fa

  Love Albam Skenderaj and his songs ^^ Greetings from Georgia, Tbilisi !!

 • Maroje Kralj

  Maroje Kralj

  2 anni fa

  Albanian music is perfect, Greetings from Croatia👍

 • London Calling

  London Calling

  7 anni fa

  ALBAN YOU ARE A STAR 

 • andi blloshmi

  andi blloshmi

  8 anni fa

  Ty te sheh 1 her ne 1 mij vjet ti je mrekullia 8 mbi kete planet
  E kur te kam ty pran gjaku neper vena rrjedh si 1 vullkan
  Per ty boten e leviz 1 sekond mbi buzen tende me braktis a nuk e shikon se ti je per mua 1 ne 1 miljon ♥

 • maroje kralj

  maroje kralj

  2 anni fa

  I love Albanian music 🇦🇱

 • Elvisa Kestenović

  Elvisa Kestenović

  5 anni fa

  we all love albania

 • Stela Ssl

  Stela Ssl

  8 anni fa

  a song like this must represent albania for eurovision!

 • Juan Bermúdez

  Juan Bermúdez

  7 anni fa

  Really didn't understand a word in albanian haha but it's amazing the rythm. 

 • Shqiponja Përri

  Shqiponja Përri

  3 anni fa

  Ke nje ze fantastik qe te gjithe e duan ta degjojne.Bravo Alban .Te dua shume ty bashke me Miriamin.:-

 • eaStudio HD

  eaStudio HD

  8 anni fa

  Kengtari me i mir shqiptar, Alban Skenderaj :)

 • albanmiriammyidols

  albanmiriammyidols

  8 anni fa

  Hit :)
  Gjithmone kur shohim emrin ALBAN SKENDERAJ ne nje video e kuptojme qe do te jete dicka e mrekullueshme ..
  Por si cdo here cdo kenge e Albanit del jasht parashikme te cdo kujt ..Gjithomon UNIK dhe i pa ARRITSHEM ♥

 • lionel messi

  lionel messi

  5 anni fa

  Alban ti je kengetari me I mire ne bote per mua faleminderit qe bene kenge me te bukura se te gjithe.qe ta dishe une degjoj vetem kenget e tua.ti nuk bene kenge Si nojzi,stresi apo varosi qe flasin shume shpejte dhe fjalet nuk kuptohen ne kenget e tua te gjita fjalet kuptohen se c'fare flet.

 • Jimmy Snekker

  Jimmy Snekker

  5 anni fa

  O Mjeshter Alban skenderaj best bravo te tjeret sjan mo tmirr Albani ka specjalitet qe i ben vet dhe bukra kenget me kuptim

 • Eva Veli

  Eva Veli

  8 anni fa

  Kjo eshte nje nga kenget me te bukura qe kam dejur .....Kengetari me i mire i shqipris qe e meriton te vej njehere ne Eurosong ♥