Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)

Pubblicato il 11 dic 2020
visualizzazioni 13 772 456
0

Producer: Lorenc Aliaj
Lyrics & Melody: Alban Skenderaj
Video: Sekuencë
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2AL8Uf...
iTunes: music.apple.com/us/album/aish...
acromaxmedia.lnk.to/AISHEH
Te kerkoj falje, falje, falje falje
Qe nuk gjej do nje rrugedalje
Po pres per nje ringjallje
A i sheh rreth teje bukurite?
Malet, lumenjte, oqeanet ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Rrezet e diellit mbi poezite,
ngjyrat e gjithe kesaj bote ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Lotet a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Te kerkoj falje, falje, falje falje
Qe nuk gjej do nje rrugedalje
Po pres per nje ringjallje
A i sheh puthjet ne perendim?
Pikat e shiut qe bien ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Lotet qe rrjedhin nga nje gezim
buzeqeshjet e nje femije ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
A i sheh dallget, qe perplasen shkembinjve sa here qe mendoj per ty, a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Kenget dhe vargjet, qe i thura me shpirt e me zemer ne duar, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Lotet a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?

AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
Commenti: 2 190  
 • Flo Flo

  Flo Flo

  Anno fa

  Our beautiful language , our beautiful people , our beautiful music . Love to you all from Albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❣️❣️❣️❣️❣️🍀😘

 • Era Z

  Era Z

  Anno fa

  Kjo kenge eshte per mua qetesim shpirti sidomos sot qe kam ditelindjen dhe cdo fjale te tekstit ia dedikoj babit tim i cili prej nje muaji e gjysem me sheh nga lart. Nuk e di nqs mi sheh lotet por duke degjuar kengen tuaj dua te besoj se po. Faleminderit artiste dhe njerez te mire! 😊

 • Thodoris Koukourikos

  Thodoris Koukourikos

  Anno fa

  It's catchy song 💓

 • anxhela Kaja

  anxhela Kaja

  Anno fa

  Teksti i "A I SHEH" ft. Arilena Ara]

 • HAPPY FLORINA

  HAPPY FLORINA

  Anno fa

  I love Albanian people! I'm trying to learn your language. Greetings from Belgium

 • vhina daniella

  vhina daniella

  Anno fa

  I am from.Indonesia🇮🇩, I like hearing Albanian music🇦🇱, I love Albanian🇮🇩❤️🇦🇱

 • Wrecked

  Wrecked

  Anno fa

  Shum dashuri për vllezërit tonë të shqipëris dhe përshëndetje nga Lugina Presheves zemra yte shqipëri me ty gjithmonë deri në vdekje!

 • Alvi Metushi

  Alvi Metushi

  Anno fa

  Alban je numri nje I shqiperis respect ❤

 • Alda Margjini

  Alda Margjini

  Anno fa

  Klip i thjesht.

 • EMILIANO Gjergjova

  EMILIANO Gjergjova

  Anno fa

  Bravo shoku im,😉 kemi ber shkollen bashk, ne nje klas, ne te njejten bank, kendonim gjithmon... Ske ndryshuar fare, 😊 te lumt bravo te qoft. Urimet me te mira🤝

 • Aylin

  Aylin

  Anno fa

  Magic to my ears ❤ the best mix I've ever heard, your voices match so perfectly good 😍

 • Martica Suárez

  Martica Suárez

  Música, interpretación y video excelentes, Felicitaciones Albania😘

 • albania

  albania

  Anno fa

  Like kush mendon se Albani eshte kengetari me i mirë ne Shqiperi

 • XKamcita X

  XKamcita X

  Anno fa

  So nice song!kisses from Poland 🇦🇱🇵🇱😍

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  Anno fa

  Beautiful 💖 love from America

 • Miranda Ozuni

  Miranda Ozuni

  Anno fa

  Kush mendon se zeri i Albanit shkon shum me zerin e Arilenes ,dhe ngjallin shume emocion ? 😍

 • BESS production

  BESS production

  Anno fa

  “The world is beautiful outside when there is stability inside”🙏🤍♥️

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  Anno fa

  The more I listen the more I love it 💖🙏

 • Enesi Durres

  Enesi Durres

  Anno fa

  Hit🔥100%

 • Red hot Chili

  Red hot Chili

  Anno fa

  I vetmi këngëtar që këndon shqip, Alban je supër si gjithmonë & Arilena dhe ti je e mirë ❤❤❤❤😍😍😍😍